20 Các câu trả lời

Hehehe. Post lama ni, alhamdulillah dah nak masuk 30weeks. Betul lah tu, lain orang lain alahan nya. Saya ni Sejak2 ni pulak mesti tjaga tengah malam muntah sbb gas perut kot 😂 tbalik lah pulak. Few weeks lagi, mommies semua doa2kan ye ❤️

Sy tiga2 anak boy termasuk dlm perut, semua x sama alahan dan pembawakan... Alahan tetap ada, tp tempoh jelah berbeza... Bab teringin pun x sama, yg 1st suka masam yg lain2 suka manis... Yg sama bentuk perut je lonjong ke dpn..

Sy pun alahan x teruk.. Aritu scan kt kk doc kate boy.. Tp die x tunjuk plak nmpk pistol ke ape.. .. Lg 2 mggu bru nk wt detail scan tuk confirm kn. Skrg 21week.. X sabar...

tak juga, saya first trimester alahan teruk. muntah je setiap masa. masuk second trimester terus elok ! masuk hujung ni akan muntah kalau perut kosong. baby girl 👧🏻

tak lah, akak saya anak dia 1 laki 3 perempuan. semua tak ada alahan. akak ipar saya, anak laki sorang masa preggy alahan dia teruk yakmat..

Xjgk sis.. Sy xde alahan lgsn.. Last2 ank first girl.. Now ngndung second xde alahan jgk. Tp xtau la boy or girl

Sy xde alahan langsung.. Scan baby girl.. Yg kuar nati xtau boy or girl 😁 #37weeks

Ikut pengalaman saya dua kali mengandung x ada alahan..memang dua2 lelaki..

sya 3 boy tiada alahan langsung nie msuk 4..scan girl.. alahan Teruk..

saya alahan teruk baby boy trimester pertama