21 Các câu trả lời

semoga kemurahan hati sis pd mommy2 kt sini Allah gantikan rezeki y melimpah ruah dan d permudah segala urusan ☺️

Semoga Allah murahkan rezeki sis, permudahkan segala urusan sis, dan dipermudahkan bersalin nanti. Aamiinn 🤲🏼

Teringin nk mkn kek batik melting tp xde duit husband belom gaji sy house wife preggy ank yg kedua dh 37week.

Semoga Allah luaskan rezeki sis. Dapat anak yg baik soleh solehah ❤️❤️

moga melimpah lg rezki puan. sy mengidam nk mkn kambing perap 🥹

saya mampu beli kesemua yg teringin nak makan tapi xbeli, xmanjakan diri. sabar dan tahan jika benda yang nak tuk kurang sihat, kalau buah wajid makn hari² . saya mengidam nk makan pakmat western 😅... Tapi, bila mak mertua kata jangan layan sangat rasa nak sesuatu, kadang iya betul kita nak sangat² sampai menagis. kadang bila dah depan mata, dah dapat rasa hilang segala keinginan nk makn. mual² pulak. So, sejak tu saya ambik ia sebagai dugaan dan cabaran semasa mengandung. Fikir secara logik dan waras. pentingkan keperluan bukan keinginan dan sentiasa bersangka baik dgan Allah. Dan Alhamdulillah, sekarang anak dh nk masuk 3, ada yg nk makn tapi saya tahan dari keinginan nk makan and terus cakap dengan Allah. Jika ia rezeki anakku bagilah, jika bukan hilangkan. Dalam masa 2 hari dh xigin makn benda yg saya nk tu😅.Dia mai nk mkn benda lain pulak🤭. Tips saya Kurangkan tngok mkanan kat media sosial insyaallah rasa mengidam xde kuat sagt. syukur dipermudahkan semuanya.

semoga di permudahkan urusan sis, semoga sentiasa murah rezeki ,

semoga dimudahkan urusan sis bersalin nanti 🤍

semoga murah rezeki sis aamiin2 🤲🤲

mengidam sgt nak mkn sushi 🥲

mengidam mahu mkan durian 🥲