22 Các câu trả lời

pengalaman baby 1st sy dlu mcm ni.sepatutnya baby da 9w tp scan 6w lbey..mula2 ade coklat sket tu yg pergi scan..so mse tu dpt tau baby saiz x seiring dgn LMP..Akhirnya dnc..

duphanston RM40 di farmasi, mkn ubat tu atas arahan doc takleh beli sesuka di farmasi.. doc suh bykkan berehat jgn byk berjalan minum air ksg secukupnya, jgn angkat berat.

saya pun trun tanda coklat. dah scan 7w pun baru kantung shj. doc suruh tggu lg 2w. risau sgt. semoga kandungan kita baik2 shj sis.

Sya pn msa 7 weeks 1 day turun coklat gi klinik scan CM biasa ad heart beat gn janin skli doc syak twins 🤣msa 8 weeks 1 je

Sya kluar tompok2 je CM color oren coklat 2 hari CM tu

sy pernah alami. mmg gugur lepastu. apepun awak doa je la ye. mana tau ada keajaiban. tapi dlm masa yg sama ready la untuk terima apepun yg jd nanti 🤗

Maaf puan. Saya tak pernah alami. Semoga yang baik2 saja untuk puan sekeluarga. Apa2 yg terjadi pasti ada hikmah yg lebih baik.

aamiin ..mekasih doa yg baik utk sy

saya anak kedua taun lepas turun tanda coklat. patut da 10weeks. scan masih 6weeks dan xde heartbeat. baby da xde masa tu.

Saya dulu pun waktu preg ada keluar spotty macamtu awal kehamilan alhamdulillah skrg dah nak masuk 4 bln. Stay positive ya mommy

salam pada puan yg post soalan ni. macam mana. update scan puan ya? harapnya yg baik2 saja ya 💗

moga dipermudahkan. apapun keputusannya, harap bykkan bersabar & ada hikmah disebaliknya.

Câu hỏi liên quan