22 Các câu trả lời

Saya first scan pun 6week. Then kantung kecik je. Dr suruh repeat scan later. Saya repeat scan masa 9 week. Tp masa ni Dr scan dr bawah. Bukn dr atas perut sbb nk bg lebih jelas. Alhamdulillah dh nmpk ketulan daging Dr berjaya jumpa heartbeat. Lepastu terus call KK berdekatan rumah, ckp saya dh 9week nk buka buku pink. Dah confirm pregnant sbb dah scan apa semua kat swasta. Nnti nurse akan call kita balik bg tarikh utk pergi buka buku pink. Take care sis !

Serious tak. Sbb alat tu kecik je. Bagus sebenarnya scan bawah. Sbb Dr akan check semua. Kiri kanan atas bawah. Make sure semua ok.

saya baru scan nampak kantung shje tapi ikut kiraan doc kate macam 7w . period tak teratur susah nak agk hihi next 2 weeks baru scan lagi sekali nak tgk ada baby dlm kantung ke tak, takut tak jadi🥲 doakan sy ade rezeki bby 🤲🏻

first day 7/4, last 11/4... 24/5 pernah scan ikut bawah pun xnampak apa² dekat rahim

Hrtu awal2 preg check nmpk kntung ja baru2 ni check 6w4d dh nmpk janin tp kecil je lg 3 mnggu kna dtng balik untk tngk keadaan baby mcm mna..lps pada tu baru dr swasta suggest buka buku pink😇

Sy hari tu scan 4mgu tk nmpak apa sampai doktor confius btl ke pregnant. Kena buat test air kencing kt emergency. 30hb ckup 9mgu br nk g scan lg sekali. Hrp blh nampak baby. Ni 1st baby sgt2 risau

awk pergi kk ke tu? sye pon first baby jadi risau . sbb sye tkde alahan

sy dapat buka buku masa 6 minggu alhmdulilh skrg dh 8mggu,7 mggu baru ni scan kt swsta dh ade heartbeat alhmdulilh

TapFluencer

Tahniah mummy dh jelas sgt tu line T ! Dh boleh scan InshaaAllah dh nmpak kantung baby n heartbeat 💗

Thankyou mommy . Ingt nk pergi next week mungkin dh nampak heartbeat 🤩

InShaaAllah dh blh dah tu. Klau ada blh dgr heartbeat baby dah. Sy dulu 7minggu dah clear.

8w dah boleh pg scan dah. lps tu boleh buat appointment utk buka buku pink

Thnkyou awk 🤩

TapFluencer

saya g scan 10 weeks dkt klinik swasta hari tu dh nampak baby dok joget2. hehehe

TapFluencer

Saya ikutkan lmp 7w tp irregular period.. ni scan baru 4w katanya kantung tu..

Câu hỏi liên quan