39 Các câu trả lời

VIP Member

.saya masa 32 minggu duduk wad 5 hari jugak sebab pp type 3 sampailah 37/38 minggu..dapat balik sekejap sebab darah x keluar lagi masa tu..dapat balik kejap tu, saya urut postnatal tanpa urut perut..pergi checkup kat h.pantai uri masa 34 minggu dah naik normal, follow up sampai bersalin..sampai waktu 38w5d kelmarin selamat bersalin operation walau uri dah naik..saya decide nak operate sebab 9 tahun tunggu..xpelah fikir baby sihat je..semoga dipermudahkan urusan ibu2 semua ye ❤️..much love..

.ye, saya pp type 3 turun darah..doktor pakar tengok dalam masa 5 hari tu xde keluar darah lagi tu dia benarkan saya balik & sepatutnya 34 minggu tu admit semula..tapi bila saya checkup h.pantai, doktor cakap uri dah naik tu dia call doktor sana beritahu saya x perlu warded dah..sebab saya memang pilih nak bersalin h.pantai..

VIP Member

Xpe sis. Pk je ni la bonding time dgn baby. Lgpun utk keselamatan dan kebaikan juga. Sy dulu pun PP, warded 1 1/2 bulan. Alhamdulillah baby behave, kluar mmg exactly tarikh czer yg doc bg. Baby skrg sihat je & dh 6bulan pun 😁

Haah. Sy warded dr 32weeks. 38weeks plan czer. Siap msa tu 1bilik semua kes PP. Hihi. Anyway terima kasih sis. Sy doakan sis pun bjln lancar semuanya. Jgn byk jln sgt ye wpon dlm ward

Mmg kalau pp kne dok hospital..risiko tinggi..sy pun kne 1bulan di hospital sbb pp type 3.mula2 mmg rse nak balik..to bile smpai tarikh czer,rse seronok sbb nak tgk si Chantik.sekarang alhamdulillah Chantik DH 9bulan.

Alhamdulillah..xde bleeding pun sepanjang kehamilan Dan dok hospital...

Anak 2nd saya mcm sis..kne bed rest kt hospital..menangis je especially bler once a week je dpt bertemu mata dgn ank 1 st..be strong sis.fikir utk bby je..sy emergency czer ..sbb masa bed rest bleeding mcm paip bomba

Ooo ye ker.. risau jugak bila dgr ada yg bleeding.. so far setakat ni sy x de bleeding.. hrpnya xbleeding la smpai bersalin..

Samalah saya pun pernah mengalami 6 tahun lepas, 3 bulan dok berkg di hospital sebb PP type 3,pastu bleeding kena tahan sampai bersalin..semoga dipermudahkan urusan sis

VIP Member

Sy baru keluar wad smlm , sbb kencing kotor , nanti 30hb serah diri cuba utk bersalin normal kalau tak boleh cezer .. Kalau tak pon sy pon check in hospital lama juga ..

sy pun sama sis pp type 2 . skrg 34w5d. dh 4 hri dkt hospital. nti doc nk scan smula tgok uri bby. mudahan² uri bby naik dn bleh brsalin nrmal

Semoga dipermudahkan segala urusan awak dn bby.. 😊 sy pun berkmpumg kt hospital, cucuk dexa.. Sebb air ketuban kurang..

alhamdulillah.. sekarang bby dh 5bulan.. bersalin paksa.. induce..

Samala dgn saya hr tu, warded start 1/6, czer 14/7. 1 1/2 bulan di hosp. PP type 4. semoga dipermudahkan awak

saya pon PP jgk.. 1april ni baru nak checkup jumpe pakar... semoga d permudahkan segala urusan sis..

Amin.. tima kasih.. semoga dipermudahkan juga urusan sis nnt..

Câu hỏi liên quan