17 Các câu trả lời

VIP Member

Mommyyyyy.. Be prepare.. Sy doakan mommy dimudahkan melahirkan. InshaAllah tanpa induce ubat a belon @ drip dll. Moga kelahiran bayi Allah permudahkan semudah mudahnya dengan cara bersalin normal. Banyakkn berdoa ye mommy. #TAPSupermoms #TAPactiveusers

waaaa...thniah mommy..sy 36w...xsabar juga ni..sy pun pantang sdri ngan suami..ank first..sy dah cari resepi2 mknn pantang dan cari ilmu jaga baby sikit2..hihi...semoga dipermudahkan urusan kita ye mommy..😍

semoga dipermudahkan. Saya 38mggu 6 hari. 1st baby. Mcm xada tanda² lg....sy pun kadang konfius..tanda ke biasa² ni...moga semua dipermudahkan urusan 🥰🤗

Sy pun 38week 4hari , doc belum bagi lg surat serah diri ke hospital , cuma sy rasa sakit yg kerap , blum kluar lendir+darah lg

semoga dipermudahkan sis! sy 36weeks.. sy pun pantang sendiri je dengan suami..first baby.. doakan sy juga ya sis 😊

sme lah kite saye pown dh 38wk4hri dokter bagi tahu kalau beby tak keluar jugak dalam mase dekat ni 8/3 kene masuk wod

semoga dipermudahkan segala urusan momies💛 saya 36weeks n first baby☺️ doa kan saya jugak ye ❤️❤️❤️

VIP Member

terima kasih semua.. sy pun doakan semua selamat bersalin dan dipermudahkan.. Aamiin Allahuma Aamiin

saya pun dah 38week 2 days...tp takde tanda2 nak bersalin lagi...first baby...normal ke ye??

sabar saja sis saya 4 anak saya saya tiada yg jaga sendiri saja sis dengan bantuan suami la