20 Các câu trả lời

VIP Member

Spnjg scan sa nda thu pa jantina baby.. Asal mau p scan mesti nda dpt, ke 2 last scan.. Scanner klinik tmpt sa rusak.. Last scan pla klinik lain tmpt scan jdinya sa excited, lupa tnya tu dok pa jntina😁😁😁btw, pa pun nnt jntina i hope the baby is just fine

Sya da msuk 35weeks ni pn xtau lg gender bby.. scan slalu xnmpk, bby pusing blkg xpn dia kepit.. nk scan 4d kt swasta tp rsau dgn keadaan skrg so trpksa la cncel.. last2 mommy plih bju kaler slmt bby boy atau girl bole pkai

Same la sy sis

First scan dokter xnampak jantina,, katanya kakinya tutup. Second scan dokter kata baby boy... tp apa2 pun yg kluar harus terima dengan penuh kesyukuran . Yg penting baby sihat ibunya pun sihat. Aminnn

sye 35 weeks pon xtau gender lgi..jgn kte gender brg bby pon xdak lgi..nk beli time2 pkp ni xbole klua bdue ngn husb..sy xreti drive plak..emm tnsion bile pk xbeli brg bby lgi da dkt2 nk branak ni..

Beli kt shopee je sis..

28w scan.. baby xkasi chance... Lindung dengn tali pusat.. penat Dr cari nk tgok gender.. depan blkg penuh tali pusat baby.. surprise mk ayah dia yang time tu excited nk prepare brg bby

Baru pergi checkup tadi, sekarang 20w4d, tanya doc dapat ke gender , doc kata xclear😂nak surprisekan ibu ayah dia nampaknya, padahal excited da nak tahu apa gender fia🤣

Ada .. Saya .. 28week .. Scan tadi kt KK . Jenuh doktor lelaki tu tekan2 nk tgk jantina . Tk dpt2 .. Huhu ingatkn boleh la tahu harini . Tpi tk dpt .. Huhu sabo jelaa

Saya ada buad detail scan kat klinik swasta masa 21w je, tahu gender dh. Tapi kat klinik KK belom dpt tahu gender lagi. Now 26w. Nanti 28w baru scan balik kat KK.

Sy 8bln lbh bby xnk tunjuk , last2 sy g private hospital doctor cari sampai dpt tu pn ade pertolongan Dr doctor lain utk make sure yg bby x tutup jantina dy😅

Alhamdulillah rezeki saya 5bulan scan dh npk gender.. Tp xbrp jelas.. 7bulan scan dh npk jelas sgt2.. Skrg 36w..smlm scan LG npk jelas.. #bbyboy..

Câu hỏi liên quan