22 Các câu trả lời

Nak bantu orang yang memerlukan.. Nak bg sedekah pada golongan yang xmmpu.. Nak tlong baby2 yg sakit yang memerlukan dana perubatan.. 😔nak tlong orang yang xmmpu nak byar bil hospital.. Kalau mampu. Nak bg ckup brg keperluan pada smua orang.😔 saya tau hidup susah mecam mana..

VIP Member

Nak Kaya Raya.. Rasa best sebab bila kaya dapat beli apa kita nak and dapat banyak bantu orang lain ❤️ #TAPSupermom #TAPActiveUser

VIP Member

Saya klau nk kahwin. Saya teringin nk jadi seorang princesses yg suka tlng org dan Ingin bersedakah. Dapat palaha. AAMIN 😉😉

TapFluencer

Nak bebas dari hutang belajar dulu dan diberi kesihatan selalu kepada mak ayah, suami, saya anak dan keluarga 💕

Latih anak sulung supaya berkongsi barang peribadi dengan orang lain (adik-beradik, sepupu,rakan-rakan sekelas).

VIP Member

nak resign dari kerja sekarang and bekerja sendiri supaya lebih banyak masa utk anak dan suami.

nk mnx patah balik masa dimana masa sebelum depression. nk ready mental elok2 supaya tak depression.

Moga tabah mommy. Sy percaya mommy seorg yg kuat & tabah. #TAPSupermoms #TAPactiveusers

nak dapat baby princes dan didik Anak untuk membantu orang yang sedang kesusahan😊😇

nak sponsor tempat tinggal dan makan pada golongan yg memerlukan.

Hajat saya : Gembirakan mak mentua ,Ayah Mentua saya

Câu hỏi liên quan