20 Các câu trả lời

Macam awal lagi je untuk ada baby bump melainkan kalau awak pernah pregnant sebelum ni sebab baby kecik je lagi masa 9weeks, besar buah grape gitu. Selalunya baby bump akan ada masa 3 bulan dan ke atas.

Depends pd individu kot. Ada yg akhir trimester ke2 baru betul2 nmpak. Saya plk time x pregnant pun org ingat ada baby bump😅 Ramai sgt yg tegur last2 berkat masin mulut semua betul2 pregnant 😂😂

VIP Member

setiap orang tak sama sis, kadang2 tu bukan bump tapi lemak perut kita, better pakai baju yang lebih sesuai untuk keselesaan sis jugak

Saya dah masuk 16w..still tak nampak lagi..bila bgthu dkat kwn sy pregnant, semua terkejut dorg cakap tk nmpk baby bump pun 😅

Saya 17week pun tak nampak lagi bby bump . Sampai semua tak percaya saya mengandung, saya pun hairan jugak sebenarnya .. haha

Mungkin tu lemak kot sy yg 7 bulan ni baru nampak baby bump...5 bulan ke bwh mmg xnmpk lngsg sama je perotnya😅

sy 11w5d perut pun belum nampk sis,husbnd always ask me,knapa perut belum membesar ni..mcm dia pulak yg prgnt😅

9w bby kcik sgt sis.. lain a kli dh 15w ke ats... tp bby frst mmg lmbat skit nmpk nyaaa.. tgk pda bdan jgkk...

pakai je la ikut keselesaan. takkan nak pakai jugak baju biasa kalau dah ketat. setiap orang tak sama sis...

Mcm saya laa.. Tp bukan baby bump.. Peqot buncit🤭🤭🤭.. Sblom pregy saya dh peqot mcm 4 bulan😁..

Câu hỏi liên quan