83 Các câu trả lời

saya ada 9 org adik beradik, sy ank no 5 jdi saya anak tengah, 4 org di atas sy iaitu 3 org abg & seorg kakak, 4 org di bwh sy iaitu 2 adik lelaki sy & 2 adik p.puan sy...*abg,kakak,abg,abg,SAYA,adik lelaki, adik p.puan,adik lelaki,adik p.puan*..

Yeke sis.. x sangka same pulak kite hehe 😁😁, kira nye sis pun ade 3 org abg,1 kakak,2 adik lelaki & 2 adik p.puan la ye..

saya ada 8 orang adik beradik.kakak,abang,kakak, saya, adik permpuan, adik lelaki, adik lelaki,adik lelaki. saya rasa saya anak tengah, sebab saya ada abang,kakak,adik perempuan, adik lelaki. 🤔😂

TapFluencer

anak ke-6 dari 7 beradik, mak lhirkn selang seli jntina adik beradik kami, laki, pompuan, laki, pompuan, laki, pompuan, laki teror dak?... 👍😍

12org and I'm the last one, 6 girl 6 boyss yezzahh. Skrg dah ada 30 org anak buah, wuhuu mau runtuh rumah kalau raya woii 🤣

9 adik beradik.. Semua dh kahwin time berkumpul meriah sgt.. P sjk pendemik ni xde kumpul Lg dah

Anak first tapi klau g mna-2 mesti org ckp adik sbb paling rendah dari nom 2 n nom 3 🥴

4 org adik beradik.pya 1 abang 1 kakak & 1 adik.sy pula ank tengah yg tgal dgn ibubpa🙂

VIP Member

7 org 5perempuan 2lelaki sorang lelaki belum kahwin dan sorang bungsu ppuan belum kahwin

Sulung dari 9 adik beradik 😍 pembuka dan penutup heroin.. tengah semua hero 😎

6 orang adik beradik. Saya anak ke 3. 3 lelaki 3 perempuan selang seli 😄 saya kak lang.

ehh sama lah kita.. sy ade 6 beradik sy anak ke 3 adik beradik sy 3 lelaki 3 perempuan hihiiii

Câu hỏi liên quan