4 Các câu trả lời

Hehe saya sama lah dgn sis, checkup mggu lpas nurse dgn doktor suruh siapkan barang skrg, sbb dah nk hujung2 kan. saya pon 32 weeks baru start basuh baju baby, lepastu dgn packing barang sikit2 untuk bawak ke hospital. Skrg dah 33 weeks tggal sikit je lagi untuk masuk baju dlm hospital beg. Untuk bakul makanan je belum siap lagi sbb tak beli

Ikut pada sis, kalau taknk bwak bnyk brg boleh nak letak makanan dalam bag pon boleh selit2 kan, saya takde pengalaman bersalin lagi, due bulan 5 ni. Tapi saya spair bawak cawan pon jenis kecik. Pinggan saya tak bawak. Sudu garfu saya bawak spair sbb dia dlm bekas dah. So selit je nanti🥰 mcm saya, saya bawak bakul jenis kecik mcm raga tu. Buh la skli apa smua charger powerbank smua buh dlm tu skli dgn mknnan👍🏻

sy pun 32 minggu. Baby first. Nervousnya lah..Sampai x tahu barang apa lg nak bawak..Cukup ke barang baby ni..Baju, barut, mitten & boities, bedung, newborn pampers, mommy pad, cotton ball, baby wipes, putik kapas. Lagi ape??

- Nursing bra , kain batik , tdung sarung, stokin pantang, spender pakai buang(beli kat watson) - selipar - toiletries mommy - baju baby bawak 3 helai spair : barut,bedung,mitten&booties,topi - minyak telon/angin ke bawak je spair - bakul makanan : air masak, biskut, milo 3in1@ horlicks, kurma, cawan + sudu garfu - charger, powerbank, buku pink, beg dompet , sjil nikah@ kad nikah Rasanya yg tu saja yg penting untuk dibawake hospital. Kalau ada yg tertinggal boleh check kat google situ ada list barang hospital beg🥰 moga kita semua dimudahkan segalanya ye geng mommy due bulan 5 🌹🤲🏻

Saya hujung minggu ni masuk 32w. Satu barang baby tak beli lagi kecuali car seat. Betulbetul rilek pregnancy kalini 🤣

saya sama macam sis tapi satu apa tak beli lagi 😂 baru nak start beli sikit sikit kot nanti

Câu hỏi liên quan