26 Các câu trả lời

dont worry mummy...normal tu..anak saya 4 bulan lebih baru pandai meniarap..masuk 5 bulan baru pandai golek tp 1 side jer..tak reti tge other side..hihi

ok sis , tq ya 😊

ikot perkembangan baby sis..lain baby lain masanya.. tp xpe..bimbang tu perlu..spy kite tahu sepatutnye ank da pandai buat apa..apa2 pon baby comel

ok sis tq ya😁

Anak saya 4 bulan baru pandai meniarap .. 5 bulan ni baru die pandai tergolek2 .. betul lain anak lain perkembangan die ade cepat ade lambat

ok sis tq😊

buat tummy time slalu mummy . psl berat bdn tu xjugakn, sbb ank sy 7kg 3buln lebih da pndai tiarap .. Tummy time mbantu sgt .

okayy . tq sis 😊

VIP Member

Anak saya da 7 bulan pun masih merangkak lagi. Masih lagi bergolek golek pusing pusing je. Lain baby lain proses die.

ok sis .tq 😊

Normal je sis, jgn rsau dtg masa dia akan meniarap, ank sy masuk 4bulan baru pandai meniarap berat dh 7kg lebih

ok sis tq ya😊

Hai momy... same to me, baby sy hari ni 3bulan 8 hari tp masih blum bole tiarap sdri.. baby saya 7.8kg ...

Ouh yeke sis ? xpe kita tunggu je dia pandai sendiri .😊😁

Jgn risau sis Setiap anak lain2 slow2 sis boleh ajarkan dia cth tarik perhatian dia dgn mainan ke

ok sis . tq 😊

nurse cakap 6bulan baru meniarap. Ada baby yg cpt, ada yg lmbt. Ank sy 5bln bru meniarap.

yeke sis ? btw tq for the info 😊

VIP Member

Perkembangan setiap baby tak sama sis, ada cepat ada lambat.. normal je tu

ok tq ya sis😊