57 Các câu trả lời

sy 8week dh nmpk heartbeat bby.. masing2 xsma kot.. mcm kwn sy 10week br nmpk heartbeat bby..

sy 7w dah nampak

saya dah 8minggu,beberapa hari lepas saya pergi ke hosp sebab ade keluar spotting. takbolehh lasak2 dan scan dah nampak kantung dan janin. doakan baby boleh survive dan kuatt

TapFluencer

saya scan masa 6w6d..nampak janin n jantung dah,, sblm scan saya minum air sejuk,, sbb dahaga kan.. hehe.. ni dh masuk 8w1d..blm scan semula.. xbuka lagipun buku,, before 12w baru saya buka.. hehe

sy 8weeks dah nampak jantung bby alhmdulillah semoga bby sihat2 jee

saya 8 minggu 6 hari, doktor ckp nampak kantung je. jgn risau. jaga diri

saiz kantung ??

Saya pn masih mnunggu jgk.. Ulang alik klinik sbb blm npk jgk,tp bila byk mmbca baru saya thu,setiap org xsama.. Kita tggu je ye.. 😁

normal.. setiap org lain2 sis , ada yg cpt nmpk baby dgn heartbeat .. ada yg 10 weeks keatas baru nmpk kantungg jee .. tiap org berbeza beza 😊

Saya pon scan masa 8 minggu. Dr cakap baby kecil lagi dan tak dgr lagi heartbeat. So Dr suruh dtg lagi 2 minggu. Semoga baby kita semua sihat dan sempurna aminn ya allah

Sama la sy. Scan dari bawak 8w nampak kantung saja. Dan sepatut kuning..doc bg 2mingu lg unk scan lg. da x mampu unk berkata2. Hanya mampu redo. Jika ini bkn lg rezeki.

Saya 7minggu dah nampak baby n heartbeat .. kalau nak yakin buat vagina scan.. melalui scan tu kita leh nampak jelas

Ye sis. Sy mcm tu. X nampak lg. Hanya kantung aja..