49 Các câu trả lời

Normal. Masa anak sulung sampai nk bersalin pon still ada alahan muntah.. yg second baby sampai 5 bulan ja alahan muntah.. nanti bila baby dah gerak2 Kita akan rasa kurang sikit alahan tu.. mcm sy sy x ley nk telan ..makan buah pon nk muntah.. mkn nasi lg lah nk muntah.. sy cuma boleh minum nestum dgn horlick ja..

normal..tapi kalau teruk sgt consult doktor. sis muntah kosong ke muntah isi. mcm sy tiap kali mkn muntah blk semua yg sy mkn. muntah isi lagi seksa dr muntah kosong tp sy buat tk tau je. bertahan je la sampai hbs alahan. 😭

Normal sis,saya muntah angin je..nk mkn x boleh..bila nak rasa nak muntah,x de apa2 pun yg keluar,hny angin shj..seksa rasa..nk mkn rasa x boleh,perut x selesa..x mkn lapar

Normal la... Saya dah masuk 5 bulan masih muntah... Doktor kata kadang2 ada ibu mengandung sampai nak bersalin pun masih ada yg alami muntah2... Tak lalu makan

Normal sis. Sabar Saja. Saya sampai 14 weeks alahan. Preggy pertama tak Kira Siang Malam. Second ni biasa alahan Mula Dari magrib ke Malam. 😂

Super Mum

2 la sye dri awl.pregnant smpai 4bln++. .pakej skli dmam gastrik lmbik bdn. .😊🤭. .tabah ye mommy demi si kcil dlm rahim kte. .

Normal sis She sampai bulan ke-4 bru start blh mkan Itu pon cikit Misi dh bising dh,masalah ringan semasa hamil...😥

Normal . 4 bulan mcm tu hilang juga smua tu mcm saya juga masa trimester 1 , klau trimester 2 tak de dah smua tu,

Normal sis, usually after 3 months akan surut la tu muntah/mual.. its ok sis just take care ya 🥰

Normal awak. Dah masuk 3bulan nanti baru okay sikit. Dulu saya sampai muntah kuning 🤣🤣

Câu hỏi liên quan