109 Các câu trả lời

sedang berpuasa dan masih berpuasa..harap2 bertahan smpi mgrib..klu xthn sgt buka ajela nt..hihiii🤭🤭

Saya nak cuba esok mampu ke tidak,33weeks kalau tak tahan saya tpksa buka puasa .. hope dpt lah tahan

sye dpt puasa halfday je sis.. sbb baby mengeras teruk.. lps makan, baby dh ok skit... xbrani dh nk amek risiko..

sama lh.. baby sy x gerak sampai tgh hri.. mnum air, baru dia gerak.. x brani ambil risiko.. kita xtau baby kt dlm mcm mna..

sya pon mencuba jugak nih..sbb klau ikotkn nurse ckap tdak digalakkan..sbb sya dah 39weeks..xp xslah nk cuba

Btol tu.. Tetap kne niat puasa n sahur.. Kalau xlarat sgt or rasa tendangan baby kurang dari biasa.. Blh berbuka... Jgnla xberpuasa terus dari pagi🤣

first baby. saya dah cuba puasa pd hari pertama, tp dsbaliknya saya pulak yg pitam.. dan baby tk aktif..

15 minggu . hari pertama puasa dengan kedua . masuk hari ketiga dah rasa tak larat baru buka puasa 😅

saya pun puasa td g kk check perut nurse sruh buka puasa sbb jantung baby tak okay , doakan sis yaa🥰

Sy dah 26minggu

VIP Member

Saya pun stkt ni kul 11 tgh hr dah buka Kndungn 33 week tp bila x mkan aayk rs loya2 nk muntah angin

VIP Member

Cuba dulu.. Ambil makanan yang boleh cukupkan keperluan nutrisi untuk sis dan pertumbuhan janin juga

sy 35 mggu..hari 1st je puasa.hari ke 2 x larat.bdn lembek terus..syg nya x boleh nk puasa kli ni

Câu hỏi liên quan