109 Các câu trả lời

sahur dulu nanti. esok tengok cemana..sbb dah try jugak minggu lalu, alhamdulillah .pape pun kita usaha dulu 🥰

bapa week

saya baru 6week.. still berpuasa.. tp takot jugak..sbb first baby.. and 2 tahun menanti.. ada pandangan x?

saye 19weeks.alhamdulillah puase lagi setkat ni...masih lagi larat..penantian 13taun kndungn kedue.kndungan pertama gugur blighted ovum.

baru 6week so mmg tk puasa takut risiko dgn kandungan yg baru nak membentu & menjadi. penantian 3tahun tkmau sia²kan 😊

hai belum lg sis. 11 mggu nnt bru nak p buat bku terus

sy xpuasa sis sb sy ada gastrik yg teruk.. sebelum ni kalau half day xmkn baby akan kurang gerak.. sy takut.. 😥

sy pun masih bertahan smp skrg .. berpuasa .. tp klu xtahan jplagi berbuka jela .. baru 10week ..

sma...first baby...cuba puasa tpy jdi pitam....so xberani dah nk puasa..tkt trjdi ap2 dkt baby

30weeks. sedang berpuasa first time hamil time berpuasa. sebelum ni tk tkene time puasa. tgk pergerakan baby mcm mana

same lah. kite.

22week 4day ,puasa selang2 .. nak puasa straight boleh ,tapi kesian bby kat dlm .. jdinya sy puasa selang2 ..

saya pun cuba untk berpuasa harap2 kita semua dpt la bertahan untk berpuasa 😊 sya 32 weeks

Sye x berpuasa sbb gastrik ketika hamil teruk. Dari merisikokan badan and baby then better saya x berpuasa.

Câu hỏi liên quan