109 Các câu trả lời

sy xpuasa...smue da pesan kat sy jgn puasa...n sy pun td bgun sahur makan sahur ptu pkul 10 da sakit perut lapa...mmg xleh la nk puasa...lmbat makan pon bole muntah time prgnant...

35 weeks 6 days. Baby kuat lapar xleh bawa bincang 😅 tiap2 jam minta makan. Kalau x makan mesti dia tendang kuat pastu mengeras sepanjang masa 😌 fuhhh mengganti sajalah nanti

mcm sy lah tu, lapr dia kuat tendang, sy puasa shri je, sbb dia x gerk spnjng puasa,

Saya 13week,puasa pertama bley tahan smpi ke maghrib,puasa kedua lesu n lemau sgt2,puasa ketiga n keempat,mmg sy x puasa...esok sy try puasa..buat 2 hari selang...

saya tak puasa ,kndungan baru 11 week ,sbb bila prut kosong rasa nak muntah ,pastu badan jd brpeluh+sjuk . husband sy pun ckp xpyah puasa la sbb takut jd apa2

saya puasa ok je dari hari pertama dan kedua..tp.oleh disebabkan sya ibu gdm in diet control dan kndungan da 33weeks..doktor tak galakkan saya berpuasa..

ibu mengandung tidak digalakkan untuk berpuasa , tapi mana yg nak puasa tu ikot pada diri sendiri dan fikir jugak tentang kandungan . puasa boleh ganti

Saya amik keputusan utk tak berpuasa sbb saya sgt senang dehydrate. Smlm saya dpt braxton hicks sbb bdn sgt kurang air. Saya risau akan kandungan saya.

14 week Alhamdulillah masih berpuasa semoga boleh tahan sampai maghrib . kita ibu boleh tahan . kadang risau anak dalam perut 😅

first puasa dgn second sya puasa...masuk hari ketiga terus lemah dh bdn sebab keje..mungkin penat sgt2 agaknya...kandugan baru 17weak 3day

alhamdulillah masih berpuasa,harap dpt bertahan smpai berbuka...klau ibu2 semua rasa xlarat nk teruskan,boleh ja berbuka,kesian kat baby...

Câu hỏi liên quan