29 Các câu trả lời

Saya penah juga beli test kat eco . time tu memang lewat 2 hari saje test double line . takdan esok nyew terus period 😂 tertipu sudah saya 🤣 sejak tu tak beli dah eco punya . saya beli kat watson yang mahal sikit takpe janji tak kene tipu dengan test upt 😅

hahahaha kelakar 😂😂😂

saya tak pernah guna upt eco ni, tp baca pgalaman org lain upt eco ni tak boleh brgantung sgt sbb selalu bagi fake positive. mgkin sis boleh beli yg upt strip kat shopee tu. saya pakai yg strip tu semua nya tepat. murah pun murah ☺

Rasanya pun oke jugaa . Cuba rasa ada simptom2 mcm letih atau loya muntah semua tu tak . Kalau ada ins shaa Allah betul . Kalau nak lgi tepat boleh buat balik beli pregnncy test di watsons atau farmasi berdekatan 🥰

Kalau negatif kena tunggu dulu, kalau rasa diri tu hamil, sebab saya rasa diri saya hamil tapi setiap kali check upt asyik negatif jer tapi dh lambat period, last2 geram Sgt saya beli yg clear blue lepas tu double line, tapi Samar2 result pun keluar lambat, saya tunggu lagi seminggu, saya buat pagi2, pekat terus line tu check terus kt klinik memang preggy

tahniah sis...lw sis rasa kurang yakin cuba beli test di farmasi...saya pn beli di online je sis😅 Sama je keputusan kcuali expired...lps tu nk confirm betul2 pergi klinik..nt pihak makmal akn tlog🤗

saya haritu detect pregnant guna eco punya lah sis sebab guna yg upt lain xnaik pun double line.. lepas cuba eco tu terus guna clearblue, baru yakin dah pregnant 😍 in shaa Allah, ada rezeki akak

tahniah sis,,,,pregnant ni.tpi klu ada ragu² cuba bli kat watson ka,ada tu yg harga bajet dlm Rm5,sya pkai yg mcm ni je,kalau ada bajet lebih bli digital clearblue🤗🤗

insyallah

sy pun pakai upt ni. due kali cek double line. sy beli upt ni dekat shopee. ish tkot pulak. yelah takot harapan je. kena beli yg mahak jgk cek.

Saya pun guna jenama mcm tt.. 3x test memg double line.. Guna yg watson punya yg hrga dlm 5lebih jer pun positif. G scan 7w memg ngandung. Baru nmpk kantung jerr sis.. Saya guna jenama mamma jugak. Beli kat shopeee borong😂 btw, saya check waktu tu lewat period 2hari baru

Hi sis. Mcmne keputusan betul pregnant ke? Sy pun ada try juga. 4upt eco. Semua positive. HAHAH berharap jugak sebab dh 2 years ttc

better beli yg mahal sikit,kt farmasi..keputusan tepat,,nk lagi tepat,g cek urin di klinik..baru 💯 tepat dan puas hati🙂

sya beli shoppe rm0.95 je alhamdulillah positif pregy 6 month dh🤭. ap pon double check lain ngn kesihatan