14 Các câu trả lời

btabah la ibu2 yg hebat ..tak lama lg kita bjaya lahirkan ank2 comel.tggl brpa minggu.. #sya due 21/10- kalau x tanda bsalin 20/10 kena induce serah diri la nama nya.sbb kencing manis on control lg. #sakit2 smua.tidur kiri kanan.pelan2 nak mmusing sbb bygkn baby da baring ats perut..kerap2 p tandas.siang atau malam.tendang sna sini mcm main bola dlm perut.tak pe.kluar ni..tggu la kena gomol😂😂

Sy 33 weeks 4 hri dh rsa tmpt pelvis tu sakit dan kerap kncing misi ckp norml sb bby dh kepla kt bwh.. misi chek tdi kt umh pstu sakit sgt bwh nie smpai kn xbole jln.. braxton hicks sy dh kerap skrg nie so now tngh melatih nfas utk nk berank nti senang.. insyaa allah di permudh kn urusn amiin..

iya sis... insyallah... sis bila due date?

sy pernh rasa masa sy 35 minggu.. skrg dy dah 37 minggu... now lagi sakit... tp sy bukan bhgian tu.. sy bhgian kelangkang.. yg tempat bby nak keluar tu xsakit... so skrg sy tido mcm pinggang sy kena patah2..setiap kali sy nak tukar posisi tido sy mmg sukar

smoga d permudah kan proses bersalin... ibu dan anak sihat walafiat 🤲

Due date sy 17-11 skrg dh nk msuk 34 week tpi hrp sgt buln nie jgk lah haha.. sb ms dua2 ank dlu 36 week bersallin tpi nie ank no 3 jarak jauh xthu lah bpe week kn..

yaaa sis 🤲

Saya sekarang 35w 2d. Due date 7/11. Semoga dipermudahkan urusan bersalin mommy2 semua. Aamiin. In shaa allah. Takut ada excited ada. First baby. Alahai

Sama lah saya scan mse 23w dkat swasta doc ckp boy jelas2 nmpk boy xnk sorok langsung. Haha pastu scan dkat kk 28w pun doc ckp boy jugak.

Sama la dh 35w 1d...hrp brslin awl la dr trikh due,sbb ank2 sblm ni sume overdue,yg sulong x smpat induce..yg no 2 induce,hrp yg ni awl la skit...😅😅😅

Aminnn,tq sis😊

Aamiin2.. Sya pn hrap2 b'salin dlm 36@37 week laa d d 'pmudhkn,, selmt laa.. Dh xlarat dh rsa2 nie,,ngn kaki bngkok2 nie,, aduuhh ya Allaah..

insyallah aaaminnn 🤲 smoga d permudahkan yaa sis

Sama tepat dengan saya. Hehehe. Skrang skit2 tu dh rse jgk😅 due 6.11

Ye ke sis.. Sy skit jgk. Tp gagahkn jgkla.. Hrap2 mudah bersalin. Dn msih plk bekerja. Aduhai.. Barang baby dh siap beli ke

samala, saya skrg 38w.. semoga dipermudahkan urusan kita semua.. aamiin

insyallah aaminnn 🤲

samaaa..tu tandanya baby da kat bawah ya? rasa menyucuk huhu

haah... rasa nya gitu laaa sis.. sbb ank ke 3 sya tahun lalu sakit cenggitu jgk.... klau kerap dlm bbrpa hri rasa nyaa x lma da tu