12 Các câu trả lời

Saya habis saja trimester pertama hilang suda gastrik dan morning sickness..1-3 bulan setengah kandungan saya tiba² alami gastrik yg teruk padahal anak² sebelum ni tiada pula,morning sickness pun baru kali ni dapat alami yang paling teruk pula tu,nak masuk penghujung kandungan 3bulan suda hilang tiba² tu gastrik dan morningSickness,Alhamdullilah sekarang sudah 21w2d..#Bakal anak ke3 selepas 6 tahun..

saya sampai Dalam 4 bulan macamtu. Makin selera. But Still ada mual . Gastrik depend. Ada minggu ok. Ada minggu tak. Rasa ya kena jaga makan dan jangan lewat makan.

Saya kena 3 bulan morning sickness terok , muntah sampai keluar acid perot . Berat badan sampai turun mendadak , alhamdulillah masok trimester ke 2 teros beransur pulih

Saya hari2 kena gastric dan muntah2/mual. Kandungan dah 11 weeks. Makan pun gastric tak makan lgi gastric.. Harap masuk 2nd trimester nnti OK lah😭

Alhamdulillah sy 2 week alami morning sickness. Kalau sy time awal2 pregnant kembung perut. Setiap mlm before sleep minun susu untk kurangkn kembung perut.😀

Hi sis..sis mnum susu ape ye

Saya sampai sekarang dah masuk 3 bulan still mcm ada morning sickness. Tambah lagi dgn gastrik . Kadang mual sebab gastrik je banyak

Masuk 5 bulan tak ada dah.. Selera mkn dah ada semula. Mual sikit saja bila terlalu lapar sebb gistrik.

Saya masuk 18w dah elok sikit..morning sickness hilang slow². Jaga makan jangan skip.

13w dah slow..14w hilang terus alahan.. Alhamdulillah xada kne gastrik.. skrg da 17w..

Smpai 3 bulan. Tp xde morning sickness just gastric

Câu hỏi liên quan