47 Các câu trả lời

VIP Member

Sgt suka mkn pedas...tapi pedih ulu ati n sakit perut jadi control la...baby x suka la tu kn...ikut bapa ny la tuh 😅

Boleh je mkn pedas ..ikut bdn juga kdg2 ..mcm sy dr awal mngndg mmg mkn pedas je ..tp berpada lh 😃

jgn makan ayam mekdi 3x spicy tu dahlah.. bahaya.. pedas boleh sis, cuma jgn terlampau pedas. n minum air bg cukup.

Skrg dah 28 weeks, tp klau mkn mesti ada cili padi. Wajib. Kalau xde cili padi, mcm tak selera, tak lengkap. 🤣

VIP Member

Bagi saya boleh, tapi jgn pedas sangat. Perut ibu mengandung sensitif. Tak sama perut waktu tak mengandung.

VIP Member

boleh, klu x mudarat mcm pedih ulu hati n diarhea.. masa pregnant ni sy kurang mkn pedas, mgkn baby xsuka

Ikot pda dri sendri Klau rsa boleh mkn pedas makn ja,tpi jgn trlampau pedas sgat boleh skit ulu hti..

Boleh ja makan, atas awakla. Saya suka mkn pedas. Tapi tulah kalau pedas sangat ulu hati pedih lak ..

Saya suke gila pedas sis. Tp kene sulamkan air masak bnyak yea. Rasanya takde ape pun makan pedas

Sy suka mkn pedas. Kadang smpi batuk. Lepas tu insaf x nak mkn pedas lg. Harap baik2 saja..

Câu hỏi liên quan