16 Các câu trả lời

saya tak datang period dah 3 bulan lebih.. check upt negatif.. tp dlm seminggu ni rasa mcm bwah perut berdenyut halus. badan tak sedap. kdg2 sakit kepala.. nasi kurang makan.. belum pergi klinik lagi.. 😥

kalau tempat yg awk rasa tu kt tempat yg awk selalu segugut tu mungkin ya.. sy time 3bulan pantang duduk je mesti rasa geli2 mcm tu. mak sy kata tu dia lah tu 🤭

Betul sis, if you rasa bubble halus tu memang gerakan baby dlm perut & waktu aktif dia mostly malam atau waktu you lapar. Enjoy it!

sama. waktu malam aktif je dia even gerakan halus. then mengeras. bila pagi, kurang je pula

sama kita.. rasa macam kena jentik kat perut. masa 12 minggu. masa first pregnancy Tk rasa macam tu.. kalo kedua pregnant, baru dapat rasa..

Sy pun 14w baru sekali dpt rasa tetiba rasa geli2 duk memusing mcm ada belut pulak dlm perut 😂

Hahah rasa licin2 gitu 😂😂

Kerap sngt sis sama la... normal to insyallah xda apa2 jgn baby tk gerak terus siang mlm mmng dia aktif

Alhamdulillah.. mmg ada org dpt rasa awal.. sy pun dpt rasa soft kick dah lbh kurang dlm 12w ke atas..

rasanya betul da la tuh baby kick . awal2x mmg kita tak dpt beza n rasa mcm tuh, nnt lama mesti dia tunjuk .

Geli sis bila ada bubble2 tu hehe . Tergaru2 saya .

itu pengerakkan baby , saya pun dapat rasa awal 12w juga sekarang da 20w lagi aktif dia ..

sy second baby 15week dh rasa masa first baby hri to 7bulan blm rasa lgi.. skrg dh 21week

Sis rasa kerap tak ? Saya malam2 kerap la jugak . Siang jarang2