161 Các câu trả lời

Saya anak ke5 dh xpasti jgk line ni.. Yg sy perasan klau perutnya bulat anak lelaki.. Kalau perutnya melebar anak perempuan Saya ada 2 anak lelaki dan 2 anak perempuan dan kali no mengandung perutnya bulat dan scan anak lelaki. Syukur Alhamdulillah yg penting anak sihat

x percaya ape2 pun nak sah kan boy ke girl ke check aje kat klinik swasta 3d ke 4d ke dan tentu2 nampak, saya pun org ckp perut nmpk mcm baby boy.. yg keluar baby girl.. sebb tu x suke kalau org tgk perut kite pastu pandai2 ckp ank girl ke boy ke. baik le g scan puas hati..

Tidak juga...saya juga pertama kali hamil dan baby saya sekarang 9 bulan lebih nak masuk 10 bulan. Semasa hamilkan dia tahun lepas saya garisan di perut itu panjang dari bawah payudara sampai ke bawah.. keluar lah my baby girl...not exactly accurate.🥰😊

Sya ank laki ..ank perempuan sama je ada lain panjang jugak...dan yg saya dapat thu dari bidan kampung ..Klau ada lain panjang MCM tu mudah sangat bersalin ,,ada betul jugak ..tak pasti lh Klau mom lain pendapat..Sya ikut pengalaman

Hahaha... mitos je ni.. sy hr tu pregnant twin line pjg dr atas ke bawah... ingatkan boy dua2x... rupanya yg kuar gegirl dua2x.. tp tak kisah la... janji sihat...takda cacat cela..alhamdulillah...

Sy mengandung anak 1st line sampai atas boy, anak 2nd pun sama sampai atas girl.. Line tu takde kene mengena pun dgn gender baby.. Boleh tengok fb doctor muhammad izzat kat situ dia ada bagitahu 😊

Saya ada terbaca kt google Kalau ada line ni tnda kekurangan acid folik kalau dri segi sains la , tk psti sis boleh google Tpi kalau org kita bnyk yg bg pndngn jntina la , cara bersalin la mcm2 lg

saya anak second, line sampai ke atas baru je check. saya pun x perasan bab line line ni, x pasti ni line da lama dr first baby atau line baru. tp scan saya confirm girl dr kata.

Mitos Je Sebab Saya Garis Panjang.. Dah 5 Kali Scan 5 Doktor Cakap Girl.. 2 Kali Nampak Sipi Sebab Kepit Sikit 3 Kali Scan Haa Terkangkang Terus Tunjuk Burger Dia 😂😂

Kita en masa pregnant yg first line panjang, betulla keluaq nya lelaki🤣 ni pregnant kedua line pendek, tapi scan DR kata lelaki! Kita nak perempuan cane ni wakk🤣🤣

Tengok tengok nanti 7 bulan kan wakk tetibe pulak ada line baru wakakaka🤣

Câu hỏi liên quan