22 Các câu trả lời

sy rasa mmg positif sis . sbb sy pn mcm tu jgk hari tu , test upt 2 3 hari sbelum due period samar2 jgk sbb masih awal kan . sy test sbb rasa tak sedap badan pstu perut rasa cramp je . sy tnya mymum , mymum ckp ad tp masih awal lg sbb tu samar2 , dia sruh test lg smnggu . lpas smnggu sy test upt doubleline terang . jd sis sy rasa ad tp nak confirmkan tnggu lg smnggu test upt lagi ye sis .. 🥰

Sama macam saya masa saya cek, 3 kali samar samar. Kali ke 4 terus je saya beli yang jenis clearblue. Period pula tk regular. 2 bulan tk dtg, Alhamdulillah positive. Lepastu terus p klinik doc kata kandungan 4minggu. Dan sekarang dah 15minggu. In sha Allah adaa tu, mudah mudahan rezeki awak ❤️

Mcm ada tu,.. Try Beli upt dip n tell kat Watson or guardian.. Mana tahu lagi nampak jelas.. Mcm sy,pun saja check Sebelum due period sbb simptom lain mcm😂.. Alhamdulillah sekarang dah 31w1d...Semoga ada rezeki PUAN..

kadang boleh jadi betul2 pregnant, kadang boleh jadi false pregnancy. better tggu je lewat period dalam seminggu 🤗 dalam masa yang sama , jangan lasak2 dan jaga pemakanan dan jangan lupa amalkan makan folik asid

saya dlu pun check upt 2 minggu sblm tarikh period..banyak kali check pun alhamdulillah 2 line sbb bdn terasa lain n asyik tak sihat, alhamdulillah skrg baru 9 minggu..inshaAllah ada tu ☺️

mcm Ada dh ni.nk kpstian pkai upt yg brbeza.if still 2line wlaupun smar2 confirm ada.lg bgus tggu delay period Bru test pkai upt yg brbeza.smoga Ade rezeki sis ya💕

VIP Member

Pregnant ni. Sebab line warna pink. Sy pun sebelum ni seminggu sebelum missed period dah double line. Alhamdulillah anak pun dah nak masuk 2 tahun bln dpn.

Sy pun mcm ni Hari tu. period sy xregular. alhamdulillah skrg dh masuk 18weeks. nnt test lg 2-3 Hari lps lewat period ye. mudah2an ada rezeki 🥰

VIP Member

Kalau tnya saya..valid sbb sy waktu pregnnt dulu dedua seminggu sebelum period sy check naik double..tp tunggu jugak dua minggu utk pastikan.

Kalau lg smgu takut masih dlm fasa subur sis.. better cek lps period date la kalau x dtg period lg. Jgn stres2 ok..