21 Các câu trả lời

Sy memang ade pregnancy brain. Asyik lupa jer sampai suami tegur sbb asyik gaduh ngan dia tp sendiri yg silap ingat. Lepas tuh sy dah redha yg memang dah mcm ni … trima je la yg kita yg salah sbb pelupa. Sampai suami cakap lain kali kalau bawak baby kluar jgan lupa bawak balik ditinggalkan pulak -.-!!

haa mmg gitu lahh..sma mcm sy dri strt awal pregnant jdi sngt pelupa..mula tu xprasan tpi lmalma sy prasan yg sy jdi plupa sjk pregnnt hahah tpi bla bca pnglaman org shre mmg normal sbb pmbawaan mngndung mmg akn ada ibu jdi plupa

Saya pun cepat lupa, pergi kerja pakai speck balik tk pakai hahaha, kdg pagi nak pergi kerja dh naik motor suami tanya helmet mana, patah balik hahaha boleh dikatakan tiap hari.. hahaha

HAHAHAHAHAHA SAMALAH KITA

normal.. nnt lps dh besalinn lagi lagi lagi lah pelupa.. tp kenapa ea smpai boleh nk brgduh.. xde apa pon lah.. biasala plupa time prgnnt ni.. kena sama² tolak ansur lah..

normal 😂 sy jugak mcm tu smpai skrg 29w jugak mcm tu 😂 dri awal pregnancy lagi lupa ..tp nsb baik sbb suami fham wlau mood ni kdg2 bleh jd naga sbb lupa 🥴🥴

Yeee. saya pulak dh banyak kali drive kereta husband pastu dah smpai kedai gi masukkan gear N.. tarik handbrake, mati enjin terus keluar. Pastu kereta meraung hahaha.

Maybe. Try to avoid fight it because it may effect the baby inside. No good baby hear unnecessary fight. Try to make the baby feel comfy & safe inside mom.

omega bnyk diambil baby utk bantu pembesaran dia ,thats why mommies banyak yg lupa2. jd kena add on omega utk bantu brain mommies sentiasa cergas

Sy pun anak first dulu cepat lupa , sy lupa ambil ubat perancang di klinik smpai nurse kata sy ni ada sakit mental asyik lupa je

Sama mcm saya , seminit ke sesaat letak barang terus lupa, kekadang smpai lama sgt mencari pdhl benda tu depan mata je 😂😂😂😂

Bgus la kalau normal 🤣🤣🤣 pening hari2 lupa hahahahah

Câu hỏi liên quan