18 Các câu trả lời

Sy scan week 6 day 3.. Alhamdulillah nmpk kantung Tapi fetal heart x nmpk lagi Scan sbb spotting Risau huhu Doc ckp week ke 8 baru leh nmpk fetal heart But better week 10 scan.. sbb boleh scan semua sekali

Sy anak first tak nampak lagi . 8 weeks baru nampak . Skrg 2nd bby 6 weeks tapi mase 5 weeks dah ade janin . Pergi scan pun sbb bleeding . Semoga bby sy sihat dan sempurna aminn 🤲🏻

Sekarang baru 6 weeks . Tak pergi ke klinik ? Bahaya . Better pergi . Sy pun 3 hari bleeding tapi bekalkan ubat kuat rahim doc bagi . Skrg takde bleeding tapi still berjaga jaga . Jgn buat kejer berat ..

Salam sis ... Saya 4week nk masuk 5week... Pun x nampak lagi ... Doc ckp kat rahim kosong... Tapi doc suruh tunggu 3week ke depan tuk check lagi sekali... Tapi mase nak 1st saya scan 9w dah nmpak

Saya 7week..alhamdulillah nampak selepas dktor godek2 perut sikit. Hehhe.. Dktor nak tgk mlalui bawah, sy takut.. Then dktor godek2, nampak lah sikecik.. Alhamdulillah

Saya masa 7 week scan,utk pengesahan kehamilan,doctor dah nmpk kantung,jantung pon boleh dgr..tp hari ni repeat scan dkt kkia dah nmpk kaki dgn tali pusat..dah 9 week dah

VIP Member

Saya 5 weeks pun blm nampak doktor auruh tggu 2 mggu lagi dtg utk cek up. Semoga kita sama2 mendapat zuriat ok. Stay positive 😊

Saya scan masa 6w 2d time tu sebab spotting.. Risau jadi pape.. Alhamdulillah time tu dah nampak kantung, baby kecik dan heartbeat dia..

Sy tak nmpak ape lagi and takde bleeding pun, scan kat bawah pun taknmpak. Mungkin baby malu lagi kot 😂

VIP Member

8 weeks inshaaAllah dah boleh nampak doktor akan tekan kuat sikit kat perut kita tu utk carik2 kantung tu kat mane 😁 hihi

Normal sis... Tk semua sama... Takpe, tgu repeat scan seterusnye... Mcm sy 6w da nmpk kantung...

Sy masuk 9mggu bru scan..tu pn xbrape nk clear..last2 sy mnta scan ikt bwh..bru nmpk bby 😁

Câu hỏi liên quan