18 Các câu trả lời

Saya pun sama samar2. Tapi saya tgh period. Cuma period saya tak byk. Cuma spotting je. Saya cuba check, dpt result mcm ni. Actually saya tgh on medication, sbb ada pcos. Doctor bg ubat clomid n inositol. Bahaya ke kalau pregnant makan ubat ni? Harap ada sesiapa dpt membantu jawab kan.

Baik. Terima kasih sis

ni positif sis.. tpi kandungan ni masi bru lagi.. klau negatif slepas bbrapa hri xpe sis.. mungkin hcg x ckup tinggi untuk upt detect urine tu.. so sis check balik selepas 2minggu late period ye🥰 smoga dprmudahkan dan tahniah sis

Hai sis tahniah, nak lagi yakin kena tunggu sebulan lewat period untuk retest UPT. If result still +ve jangan lupa pergi klinik ye.

ok baik sis. tq

Saya dlu pon mcm ni. lepas tu repeat test pakai clear blue. sis tggu lagi 2mggu. urine first waktu pagi hcg tggi tau.

positif ni😍banyakkan rehat d awal kehamilan tau,jgn angkat brg berat² dan jgn stress²🤗

period belum lagi atau upt rosak ye?

inshaAllah positive ni. nanti seminggu lagi buat lagi mesti da terang 😍

aminnn. tq sis. moga ada rezeki untuk saya tahun ni

Upt kita sama sis.. sis bila last period? Sy pun dpt samar mcm ni...

saya tak due period lgi sis. ikut kalendar 8hb

tahniah... tapi boleh check lagi selepas 2 minggu untuk kepastian

tq sis. moga ada rezeki untuk saya

klo waktu subur upt bole jdi double line ke ?hnye bertanya ..

ohh sama la saya sis, cek petang. jadi samar2 jugak. tapi lepas beberapa hari saja gatai tangan cek lgi tapi negatif. saya taktau kenapa, sama ada upt problem

VIP Member

positive nanti try buat upt dalam seminggu lagi