9 Các câu trả lời

Boleh !!!! Sy memang recommend minyak kelapa dara ni diambil 💕 sebab sy ambil utk anak kedua , MasyaAllah smooth je anak keluar 🥰 Sy beli di Farmasi AA.. Sy beli yg capsule , sebab tak boleh makan directly oil tu 😂

Di farmasi AA ada satu brand je.. sama ada liquid atau capsule , dia satu jenama .. kalau tak boleh mkn directly oil tu , mix lah dgn air apa2.. janjikan boleh telan.. niat dalam hati minum kerana Allah taala 💕

Boleh.. Saya ambil yang jemana D'aura yang soft gel sebab tak pandai makan yang minyak tu hehehe.. Alhamdulillah saya ambil masa anak first lagi.. Bagus untuk ibu2 pregnent, semasa bepantang & menyusukan anak..

Kat shoppe or la ada pun ade

Ramai sy tgk amik ni.. 30 weeks dh boleh org ckap.. sy on nanti nak beli jgk.. hehe

My sis in law suggest mnyk klpa Dara tanamera. Sy mula pkai bla kandungan msk 7bln lbh..

VIP Member

jenama d'aura okey sis ..saya pon amalkn yg itu

cuba ni. sy ada terbaca sharing dari somebody.

Sy beli yg ni. Skrg 36w, tp x makan2 lg😅

Update 14/5/2020. Hari ke 3 consume kapsul ni. X sure asbab mkn kapsul ni ke apa tp hr ni check up, hb sy 13😅 sblm ni average 12.5. X sure asbab mkn ni ke apa. Tp sy pn jenis x tinggal mkn zincofer. Saje share❤️

Tq semua..😘

Sy mkn vco.

Câu hỏi liên quan