13 Các câu trả lời

Saya pernah kena mcm ni. Bulan 3 beria buat pregnancy test smpai dua kali beli clear blue tu result mmg 1-2 weeks pregnant. Tup tup after 2 3 Hari period dtg mcm biasa. Bila pergi scan pun doc ckp bukan pregnant. Tp rezeki tuhan nak bg bulan 5 nya tu saya disahkan pregnant sbb since April x dtg period and now dah 12weeks Plus.

Doakan semoga sy pun akan ade rezeki 😂😂😂

Sy time tu xguna clear blue..cuma test upt biasa..1st samar, slang bpe hari -ve..aik? skli klua darah..oo..ingt period, n senggugut truk.tgk2 kt pad klua janin..allah..sdih nya..rupanya kndungan 5week mati dlm perut.sbb tu bacaan ttbe -ve😭

Sye pon pernah CM tu sis...😔😔...tapi xthu lah sis nk percaya atau x...Sye Smpai pergi buat rawatan Islam ... rupanya ada benda dlm badan saya...lepas dh 2 kali berubat alhamdulillah pregnant skrg dh 21 weeks...

Ye sis in Shaa Allah..tq atas info ya ya,, 😄😄😄

Saya pon pernah... Upt +ve... Bleeding bnyak mcm petiod... Tapi cek x da kantung lepas cek betul2 rupa nya kandungan luar rahim... Lepas buat scan pakar...

Dah cek pegi hospital sis, doktor kata sy x hamil. Sy ade test guna clear blue results pregnant 1-2 weeks tp pegi hospital doktor kata xpregnant.. tu yg pelik

VIP Member

1-2 tu means 3-4weeks pregnant. Kalau g kat doc memg dia laju je tak pregnant sbb awal2 memg upt kat dia pun dpt result -ve 😅

Sama sis lepas perioud 3 hari ni, rasa x sedap badan perut pun kembung macam masuk angin nak kentut2 je, malam xselesa tido,,suhu badan ni rasa panas,,kepala pening tekak loya2,xselera makan,,tapi sy ade jgk test upt -tive 😌😌😌 mungkin kena tunggu kot sebap sy perioud 3 hari tu baru 5 hari lepas 😅😅 tp oleh sebap excited nak tau try jgk test tp hampa -tive 😔😔😔

Buat blood test baru bole tahu kesahihan pregnant @ tdk Sabar byk2 ya In Shaa Allah ada rezeki nti 💞

Cuba sis gugel chemical pregnancy...ciri2 mcm lbih pd tu...

banyak2 bersabar yaa insha Allah ada rezeki nanti.. 🙂

In Shaa Allah aamiinnn tq sis,,

VIP Member

Simpan tak test kit tu? Boleh tunjuk kat doktor.

Sy aritu beta hcg 6