9 Các câu trả lời

sya dah 2 month xperiod sis dah check bln Lepas -ve.. minggu Lepas pun check masih -ve... Dan 2 Hari Lepas sya check alhamdulillah +ve... klau ikut last period sya 9week baru thu pregnant 😅😅

salam sis,masa sis tak dtg bulan sebulan tu kan,cek upt kan -ve kan?dlm masa yg same ada tak cramp² perut,skit pinggang n kerap kencing kdg²?..ada tak? period sy teratur..tiba² bulan nie tak dtg bulan hampir sebulan..cek upt tak hamil pon..tapi tu lah,kdg² sakit bwh perut..kdg² lah..tak selalu.. tq sis,kalau kongsi pengalaman ngn saya..

sama dengan sy.. cuma sy nie period tak teratur.. jadi tak pikir je arah megandung.. lewat 2bulan lebih cek upt alhamdulillah positif.. 😁 masatoo kandungn almost 8weeks

Sblm mai period dh cek.. Ad doubl3 line tp samar2.. Lpas lwt sbln peeiod6, cek again... Samar2 jgk.. Last2, 4bln p klinik bkk bku pink ☺️

sy bulan lepas bru period..bln ni lewat period 2 hri, cek upt +ve syukur, 8bulan menanti bru disahkn hamil

VIP Member

Saya pernah .. 2 bulan tak period then saya try check upt naik +ve .. Insyaallah , ada rezeki sis 🥰

Saya doakan semoga urusan sis utk mempunyai zuriat dipermudahkan ye .. Doa banyak2 💕

VIP Member

normal sis ade org period tak teratur bile check upt bulan ke dua baru naik positif

saya pernah tk period 3bulan,cek upt +ve...period saya tak teratur langsung

tak menentu...contohnya bln ni dtg period,bln depan ada....bulan se lgi tk dtg 2@3bln cmtu..dlm stahun boleh kira dgn jari berapa kali mari period..mmg sejak sekolah cmtu ...pling lma tk dtg period 7bln(sblom kwin)

sma sis, Sya dha lewat 48hari Period check upt negetif 😌

VIP Member

Insyaallah positive 🤲🏻🤲🏻

Câu hỏi liên quan