59 Các câu trả lời

Normel sis ... Sye tgh prgnt 5bulan ank no 3. .. .. Still x nmpk perot lgii ... Mmg dri ank first xnmpk prot ... Tp alhmdllh bby sihaat je ... Jgn stress2 sgt sian babyy ... Bby akn rse ap yg ibu rse .. Kuat kn smngt ...

VIP Member

X perlu stress.. Nnt kesian baby.. Jaga diri fikirkan baby kite je.. Baik kita fikir mcm mne nk happykan diri kita,, makan ke.. Keluar jalan2 shopping je.. It will feel much bettetlr.. InsyaAllah..

Takyah stress. Saya 7 bulan baru nampak perut. Tu pun org kata macam baru 4 bulan je. Dgn angkuh nya saya jawab balik, "maklum lah kite body slim kecik je nak buat macam mana kan" 🤭😂

Bagus kak saya sokong 100%

VIP Member

Jgn stress2 sis xbaik tuk bby dkt dlm.. jnji mommies n bby sihat ckup la.. pedulikkn kata2 org... Stiap org ms preggy xsm..kekdg nmpk perut bsr..kekdg x... Tgk juge fktor fizikalnye mcmne...

Sy pregnant dh 8bulan skrg..perut kecik org xperasan preg..dh 8bulan ni bru org prasan..tkyah stress sgt..janji baby sihat kt dlm..dan mmbesar sesuai dgn sukatan tumbesaran kndungan...🤗

VIP Member

Sy dlu dh tnggu hari je, bru org persan eh pergnent ke?? 🤣🤣 Yg second ni pon sma dh 34w, org tnya eh pregnent ke?? Sy jwb, yer dh tnggu msa je. 😂 abaikan je mulut org.

Stay positive. Yg penting baby sihat and enjoy your pregnancy journey!🤗 Sy dulu pun mcm tu jgk. Perut kecik. Tp okay jee dh bersalin nanti baby membesar dgn jayanyaaa yeayy

Saya pulak suka perut tak besar. Senang nak ke Sana sini, tak terasa sakit nya. Tak yah peduli apa org dok cakap. Pekakkan telinga je. Yang pending baby is healthy! Yay!

Janji anak sihat. Perut besar kecik x jd isu pun. Sy dh 7 bln pn org still x prasan sy mengandung. Ok je .. x yh bli baju baru... Dan xde la seksi sgt nmpk baby bump tu

Sy pun sama..8 bulan pun org x perasan. Syukur perut kecik ni senang nk bwk..peduli apa org kya kecik2 pun ada je isi..dr org besar saja tp lemak byk😂😂

Câu hỏi liên quan