2 Các câu trả lời

VIP Member

di sini sy sharekan link ttg rawatan untuk kurangkan sakit dkt tmpt buasir.. hrp dpt mmbntu puan ...selain itu puan blh pergi farmasi cri ubt sapu untuk mslh buasir . nnti pharmacist akn bg krim sapu sesuai utk puan sapu.. mg puan cpt sembuh dan dpmudahkan segalanya..Allahuma aamiin Ya Mujib https://hellodoktor.com/kehamilan/rancang-kehamilan/cabaran/kesan-buasir-kepada-ibu-mengandung/

Amin ~ Terima kasih atas komen puan.. sangat sangat membantu saya 🥰❤️ nanti saya akan cuba cari krim sapu di farmasi..

Saya hampir kena buasir. Not sure dah kena atau hampir sebb macam terkoyak / melecet dekat dubur tu. Tapi jadi je lagi kalau dah lama tak membuang. Nanti sis boleh cari ubat krim sapu untuk buasir dan lactus solution kotak warna purple untuk lembutkan najis kalau sembelit / susah dan lambat membuang

saya baru baru ni je jadi.. sebab doktor ada tukar ubat haritu makan zincofer.. jadi sembelit, last2 keluar isi 😂 nanti kena refer doktor balik, ada kaitan tak ubat tu dengan buasir saya ni. Nanti saya cuba cari krim sapu macam awak cakap tu.. harap2 lega la masalah saya ni 😂 seksanya nak duduk pun tak boleh 🥲

Câu hỏi liên quan