43 Các câu trả lời

x de ape yg Perlu d risau kan.. rehatkan rahim tu dulu.. kalau terlalu awal risiko keguguran untuk kali ke 2 sangat tinggi.. saya dah alami

1st gugur 15/5/22..period 21/6..tngu gak nk period bulan 7 tpi xperiod..check upt double line tpi masih samar2..insya Allah ada rezeki sis

sya gugur bulan september 2021, lepas tu pregnant bulan disember alhamdulillah sekarang dah 38w dah, sis teruskan berusaha dan berdo'a ya

sy first gugur msa 10w,alhamdulillah lepas 3bulan lekat balik...skrg ank sulung 4thun dh,skrg pulak sy tgah hamil ank kedua dh 8bulan...

saya gugur bulan 7 awal bulan 2021, lepastu tgk2 bulan 8 2021 alhamdulillah rezeki saya pregnant semula . skrg anak dh 3bulan

sy first gugur 2019,selang 2bulan pregnant lagi,pastu gugur lagi 2020..bulan ni alhamdulillah rezeki sy,bru lekat lagi,.

Sy pun lmbt jgk. Lps gugur 2x.. thun ni baru ada rezeki.. InShaaAllah ada rezeki utk awk nt ok..

sy ggur february/22, skrg br preggy sebulan lbh.. doakan kandungan sy sihat ye mommies

sya gugur bulan 2.2022....bulan 6 pregnant lagi...alhamdulillah.da 2 bulan lebih ni

VIP Member

Sy lepas 6bulan gugur baru try semula preg, alhamdulillah sekali try lekat terus.

Câu hỏi liên quan