5 Các câu trả lời

Slow2 sis.. jgn rasacm tu.. Allah bersama kita.. mmg bukan mudah nk jadi sorang ibu.. Saya dah nk msk 5 anak mcm2 dugaan Saya alami.. tanggung semua duka suka pahit getir bagai tapi sis anugerah yg Allah Kasi lebih berharga jgn mengalah.. sis blh atasi.. tx pun sis amik cuti tanpa gaji uruskan ank dulu.. abaikan apa yg di kata org sekelilig.. yg tgg kita.. anak anugerah sis..berkeras sis demo kebaikan anak sis.. elak kalo blh.. kuat Kan semngat.. kita kaum Hawa tx blh gagal dgn cubaan mcm n.. kita kaum Hawa kuat..so sis.. jgn Salah Kan diri.. kuat sis

Hi mommy, sumer ibu mahukan yg terbaik utk anak.. mmg kita rasa x senang hati kalo anak kita x sihat.. jgn sekali2 salahkan diri sendiri.. lgpun ini first xperience mommy kan... kalo x de xperience mcm ni mesti mommy xtau apa yg mommy perlu buatkan...tntg baby mommy tu sy rasa mommy bole dptkan suntikan xtra dekat klinik since antibodi dia pun x berapa kuat utk melawan penyakit...my baby 1st year dia lahir pun 4 kali masuk hospital.. mmg penat n sedey tgk anak x sihat.. tp mommy kene kuat sbb dia mmg perlukan mommy...chill yer.. pengalaman mematangkan kita...

VIP Member

saya pun first time mother, anak 7 bulan. ada jugak perasaan macam tu, kdg2 rasa diri ni failed,.. pastu salah sikit kena tegur dgn mak. anak saya menangis merengek2 je pun, mak saya dah bising, suruh angkat cepat2. kalau boleh taknak cucu dia ni dengar menangis langsung.. pastu saya pun sentap sorang2.hehehe. tapi malas sangat nak layan perasaan tu, sebab diri ni dah cuba bagi sehabis baik untuk anak.. mujur suami banyak bagi sokongan jugak, tak la stress sangat. semoga kita ibu2 diberi kekuatan sepanjang membesarkan anak2

kannn mommy. mak tegur sikit dah sentap jap. tu lah kdg2 down sgt. tq momy sbb sudi share experience!

Utk elakkan dr ank terkena penyakit..pastikan ank2 di beri mkn vitamin2..terutama vitamin c.bg yg ank masih kecil..pastikan mak amalkan vitamin jika ank menyusu..bg yg hamil pastikan byk amal vitamin2 kurma..bukan ubt doc jer yg kita mkn..vitamin tambahan lain oun penting..mcm akk amalkan herbalife n shkalee masa preggy..alhamdulillah ank akk semua dh 6 org..sethn nk dpt penyakit pun susah..walaupun kwn2 sek selsema batuk..alhamdulillah.pemakanan kita masa perggy mainkan peranan penting utk dpt baby yg sihat..

Kena bnyk sabar sis

Câu hỏi liên quan