5 Các câu trả lời

Hai, sy ingin ucapkan ribuan terima kasih dgn sharing anda ini. Anak saya dilahirkan pada 9/6 dan mempunyai caput bersaiz 9cm x 9cm, setelah membaca perkongsian anda ini, Baru sy ambil keputusan cukur rambut anak sy. Mula mula cukur rambut beliau 23/6 lalu, tiada langsung perubahan, hari hari sy ukur tetapi alhamdulillah start 1/7/2021 caput dikepala anak sy semakin berkurang hari demi hari, sampai la arini sudah surut sepenuhnya... Alhamdulillah, dengan izin Allah dan pengalaman yg anda kongsikan , masalah sy pon selesai ❤❤❤Thanks a lot 💕

welcome dear

VIP Member

Terima kasih mommy untuk sharing ni. Saya pun baru 1st time belajar tentang caput lepas baca sharing mommy 😊👍🏻👍🏻👍🏻 Alhamdulillah, caput pada kepala anak mommy dah surut. Perkongsian mommy ni sangat2 membantu. Dan saya setuju dengan mommy, selain ikhtiar dengan membaca pengalaman ibu lain, kita sangat2 perlu rujuk kepada doktor 😃 Semoga anak sentiasa sihat ye mommy. Allahumma Aamiin 🤲🏻💕 #TAPsupermoms #TAPactiveusers

ya sis..supaya kita sama² dpt sikit info dr pglmn sya ni juga..tq sudi komen☺

VIP Member

samaa..anak sy pun ada benjolan waktu lahir n xperasan pun lepas lahir tu sbb rambut anak lebat..lepastu nurse dtg rumah tu tegur lepas ckur rambut hari ke 7 tu tetibe jee elok sndri haha syukur alhamdulillah

VIP Member

alhamdulillah..❤️❤️👍👍

VIP Member

👍

Câu hỏi liên quan