1 Các câu trả lời

Hye sis... Macam saya masa pregnant anak pertama sebelum ni kulit kusan jaa, lepas bersalin kulit saya naik jerawat banyak, besar2, macam nanah tuu... Memang teruk sangat... Saya tak berani nak pakai apa2 produk sebab tengah menyusu... So saya pergi ke klinik kulit, check... Doktor kata masalah hormon... Setengah orang memang macam tu lepas bersalin... So saya buat treatment diklinik kulit tu jaa... Produk apa semua saya beli yang diklinik tu jugak... Saya on treatment diklinik dalam 6bulan macam tu... Lepastu saya stop sebab kesian kat suami kos agak tinggi... Lepas ja saya stop kebetulan Safi Dermasafe keluar, saya try... Alhamdulillah sesuai dan serasi dengan kulit saya yang jenis super duper dry & sensitive... Dah 2tahun saya guna... Tah pernah saya guna 1 1 produk lama macam ni... Sis boleh ke klinik check kulit @ di AEON Wellness pon ada boleh check kulit... Lepas tu sis tanya jenis kulit sis, dan mintak dorang suggestions produk yang sesuai... Better beli produk di drug stor @ farmasi lebih selamat... Macam saya sendiri akan kaji habis habisan sebelum beli dan guna... Sekarang banyak produk ada buat trial pack... Boleh beli itu dulu pakai macamana... Harap membantu...

Câu hỏi liên quan