16 Các câu trả lời

sy pun due date 28/8..kerap dah mengeras tambah sakit, dan senak kat perut.. ari2 pun sakit nak jalan mcm nak menurun ke bawah.. tidur pun dah x selesa.. xlena.. siang sy curi2 tidur.. kadang2 ada rase sesak nafas juga sy sapu minyak yuyi kat dada.. lega dah.. semoga dipermudahkan urusan kita semua. kalau bersalin awal 37 weeks ke atas baby dah matang doctor cakap aritu.. insyaAllah xde ape..

sy due 29/08 , perut kerap mengeras juga, malam ssah mau tdur dn kdg sesak nafas.... Kebanyakkannya mmang rmai yg branak awal dari due date, klau lebih dri due x brpa ok rasanyaaa

Saya due 29/8, setakat ni hanya rasa sakit dekat pelvic bila nak tukar posisi time tidur dan keluar kereta je. Belum ada tanda. Doakan saya dipermudahkan urusan bersalin ya 🤲🏻

sama mcm sy sis..sakit sngt kt bhgian tu.stiap kli nk tukr posisi tidur,akn terjaga sbb sakit

Sama due 28/8 Setakat ni rasa perut kerap mengeras tapi xlama. Kdg sakit celah kangkang. Tido alhamdulillah okay😄 malam siang

due date saya pun 28/8 dan mengalami hal yg sama dgn awak. malam tak dapat tidur siang saya tidur dari jam 9- 5 petang.

yer, suri rumah sepenuh masa😅

awal sangat Dari due date x elok gak ye .. kena cucuk dexa nanti untuk matangkan paru² .. 37w ke atas baru paru² matang

sama macam saya. tapi mengeras dia kejap kejap je. time tidur kena mengiring ke kiri baru lena betul.

sy due 25.8, apa tanda pun belum ada. risau juga sy. semoga Allah permudahkan kita semua.

haiii. sy pun sama. due date 24 hb 8. semoga dipermudahkan segala urusan mummy² .

Saya due 27/8 , serah diri 5/8 ni doakan saya dipermudahkan ya semua