19 Các câu trả lời

Hai. Saya beli diapers and brand Saya guna masa mula mulaaaaa baby keluar adalah Petpet Newborn Sebab size NB petpet paling kecik and fit well w my baby. Lepas tu now dah tukar ke DRYPERS Wee Wee Dry Sebab lebih selesa and ada indicator Kalau dah penuh hehe. If nak pilih either lampin atau diapers; maybe u boleh try tgk kesesuaian & convenience. Kalau diapers, pakai buang. Lampin, washable kan. See which one best fit and memudahkan you. Nak berpantang lagi kan

tq sis😊

pampes je sis. sy dl bercita2 nk jimat so beli la yg cloth diaper. mcm lampin. tp lepas beranak eh leceh bethol nk cuci. dala kite sorg nk cuci. last2 pkai pampes je. bg sy utk nb better pkaikan yg murah2 je dl sbb akan sll tukar pampes kn. dl sy pkai brand fitti je. murah n berbaloi. da besar sikit anak br beli yg tebal sikit.

Pampers je senang. Pakai dah kotor terus buang tak perlu basuh. Belum lagi anak kuning. Nak kena kerap bagi susu badan. Badan letih & sakit luka jahitan serta rahim belum kuat rasa mcm nk terkeluar even berdiri je xbuat apa apatah lagi dukung anak.

saya beli dedua sbb husb saya suh beli lampin tpi mak saya suh beli pampers je senang. last last kain lampin tu tk pakai pun 😂😂 saya guna kain lampin tu buat lapik masa nak bagi susu botol je dekat anak saya heheh

lampin jimat duit tp kena rajinlh nk cuci..pampers pula jimat masa x perlu cuci2.. jdinya jgn dgr ckp org sbb bukn org yg akn tolong cucikn or jg baby kita😘..

Pampers nie jimat masa. Nak pakaikan mudah. Inovasi kini. Kalau lampin jimat duit. Kena rajin mencuci je 🤣 Depends pada puan sendiri.

Lebih baik pampers ja sis,,senang cepat,tp beli main lekat bukan main sarung punya,kalau lampin ambik masa pakai kan dn boleh buat bby kena ruam 🙂🙂

Lampin ni zaman org dulu dulu….. kalau rajin and bnyak msa boleh lah…. Skrg pampers aje senangg. Bnyk brand yg elok utk newborn. Lebih hygiene.

VIP Member

Lampin ni kalau suami rajin basuh, isteri rajin basuh, si tukang suruh pun rajin tlg basuh. Kalau tak rajin, pakai pempers jelah.

Sy pilih pampers je sbb sy tahu sy x rajin nak basuh2 lampin ni. Pakai buang senang. Kalau puan kategori sgt rajin boleh la beli😆