25 Các câu trả lời

awal lagi tu , dlu saya masa 6 week pun x nampak apa lagi . kantung ada tp baby xde , dalam hati dok fkir bukan2 dah sbb ada terbaca artikel yg janin x jadi lah . then doctor bagi tarikh utk repeat scan masa tu 8 week dah nampak baby dah 😊 Alhamdulillah, doa yg baik2 semoga kandungan kita semua baik2 je

Saya pun kes yang sama... Tp sekarang dah 5 hari bleeding. Dktr srh makan duphaston. Makan pun still bleeding jugak. Tak banyak, tp risau. Dktr cakap. Skrng cuma nampak kantung, so kna tnggu nmpak janin or jantung baby baru blh decide.

Too early kot sis. Mcm sy aritu pn g scan week4. Doc ckp xnpk pape lagi dan upt test pn samar2. Lepas tu doc bgtau suh pergi week8 lak utk confirm. Sis mgkin sama dgn situasi sy 😅

VIP Member

Awal sgt lg sis 5week. Mcm sy aritu pegi scan kt klnik swasta mase tu 6week, xnpk apa pun. Just ada kantung je. Nti tunggu 7 week keatas in shaa allah akn npk janin & jntung dia😊

VIP Member

Baby masih tlalu kecil lagi mmg tak nmpk.. Doktor takda set next appointment kah sis.. Cuba cek scan masa week 8 nnti, mungkin dah blh nmpk..

Scan atas perut mmg x npk..kecuali scan ikut bawah(tvs) blh npk.......sya 5w1d scan bawah npk kantung ja...heartbeat blm ada...

4 mgu awal lg yunk.. Sy aritu.. Mgu ke 6 baru nmpk kantung jerk.. Da mgu ke 8 baru nmpk baby.. Tp kecik jerk la.. 😁😁

InsyaAllah ade tu nanti kadng ade org cepat ade org lambat jugak nampak .. jgn risau ye .. macam saya 6 week nampak ..

4 mggu maseh awal. Sya dulu scan 5 mggu belum nmpak apa2. Sudah 8 mggu baru ada & ada heartbeat lagi 😅

Masih awal lagi.. Saya scan 6weeks pun tak nampak.. Pergi 9weeks baru nampak and ada heartbeat..

Câu hỏi liên quan