152 Các câu trả lời

mommies cuba daun sirih cina tumbuk2 bagi hancur campur dgn bedak sejuk dap2 dekat tempat yg berair too

u cuba cari lotion snow white.. extract susu unta.. i pakai utk bby i 4hari dh pulih.. boleh search kt shopee

terima kasih puan, saya dah cuba & sgt berkesan sebab selama ni dah cuba aveeno, cetaphil, sebamed & suu balm x jugak sembuh. dah 2 dermatogist dah saya jumpa, ubat diaorg pula terlalu kuat utk kulit bayi 4 bln. saya order kat shoppee je mggu lps dan dlm masa 3 hari ezcema & dandruff pada baby saya berkurang. anak remaja saya yg berjerawat pun dah mula pkai. saya pula jarang guna pelembap sebab kadang2 leceh & byk sgt krim nak disapu tapi skrg saya dah tumpang pkai baby punya lotion. mudah sgt x melekit,sejuk, wangi yg penting berkesan. terima kasih lagi sebab rekomen 👍🏻

try guna drapolin, klu teruk 3 hari baru baik.Klu setakan yg merah2 saja 1 hari boleh sembuh sudh

jumpa dr..biar dr konsult apa..sbb saya tya ramai org kta eczema..bila jumpa dr..rupanya panau

cuba pkaikan losyen cetaphil baby tu, insha Allah ok.. then tukar sbun mandi ke hypoallergenic

cuba try Tropika brand..baby sya pkai brand ni memng tk prnh da masalh ruam2 ni in shaa Allah

hai mommy ank Saya kepala dia mcm ni..baruni dh ok gi Klinik..3,4 Hari lpas tu Naik semula..

Alhamdulillah anak saya pakai candacort cream beli dekat klinik, ruam di pipi dah berkurng

VIP Member

Hi mommy. Pernah. Takkan baik selagi kena air liur dia... So sy pakaikan bip sepanjang masa kecuali waktu tidur. Then letak krim yg natural..lmbat sikit nk baik tp better dari dia merebak mcm anak sy kena. Huuu

Sya pon guna snowhitee warna pink.. Alhamdulillah ok

sama mcm bby sy. doktor ckp eczema. then sy pergi klinik kanak² serena dkt sungai buloh.

Câu hỏi liên quan