7 Các câu trả lời

hai..skrg saya dah 36 weeks. masa sy 28 weeks dr scan uri saya kat bawah.. masa tu doc dah pesan jgn bersama pasangan buat sementara waktu sebab risiko pendarahan. saya tak bersama suami sampai la scan balik waktu 32 weeks dan alhamdulillah uri dh kat atas. tak da petua apa2 cuma banyakkan berdoa dan rajin usap n pujuk baby

type 1

TapFluencer

hi sis..pengalaman sy dulu uri kt bwah ( placenta previa type 4) mmg dr pesan awl2 xboleh bersama suami sbb tkut bleeding.. tp 23weeks awl lg.. biasa dlm 32w dr akn scan skali lg utk sahkan sis mmg uri kt bwah atau pon x.. sbb uri ni dia boleh naik.. sis boleh cuba petua sujud lama utk bg uri naik.. semoga dipermudahkn urusan sis..

xnaik sis sy bersalin secara czer

Kenapa awak tak tanya terus doktor masa cakap placnta awak ke bawah boleh tak bersama. Better awak rujuk balik Doktor tanya apa Yang awak ank Tahu

yups. sangat bahaya. msa sy scan 28 minggu. uri dkt bawah. doktor kata xboleh bersama suami, xboleh jln jauh n xboleh bnyk gerak. resiko pendarahan.

bahaya better elakkn https://chat.whatsapp.com/FePISVxmiCVFZ3Y3DM03L0 group hamil 2023

Kena dapatkan nasihat doktor

jangan!! bahaya

Câu hỏi liên quan