10 Các câu trả lời

Saya makan folic acid appeton sejak lepas kawen sampai skrg, mmg yg jenis ni tambah selera makan sis..badan pun dah mengembang skrg ni 😂

alhamdulillah after 5 years ... double line pertama .. blh moms2 suggest kan susu dan makanan yg sihat2 utk awal kehamilan #5weeks3days

Wahh tahniah sis 😍 Jaga diri baik2. Kalau susu ni sy minum susu kambing yg berperisa coklat. Sbb sy xblh kalau susu betul2 auto xblh minum. Hehehe.

Tak juga ibu. Kadang memang sebab pregnant kita rasa lapar je memanjang. Normal, kalau ada alahan, makan dalam kuantiti yg sedikit, tapi kerap.

Alhamdulillah xada alahan lagi. Cuma mcm pelik sbb sblm makan folic acid dah makan. Then tiba2 dia jdi lapar sngat2. Hahaha

haah saya pun mkn folid acis appeton. 30min dh lapar tapi kalau dh mkn tetiba lapar lg mmg saya buat tktau jeee tkot gemokk 🤣

hi normal ka..sy xmakan nsi lgsung almost 1 week aftr sy cek upt sbb xlalu sgt2 tgok nasi pon xbolee😭😭sy mkn buah shj

haah. kita pon ambik appeton punya. keje melantak aja. sebelum ni xmkn pagi, skrg dh selalu mkn pagi.

Sama sy pun kerap mkn lpas mkn acid folic appeton🤣

betul i makan fa apeton berat badan naik mendadak..

saya makan folic acid terus loya 🥴

same! memang macam tu kot,

Câu hỏi liên quan