30 Các câu trả lời

Sepatutnya vaksin esok 31.7. Saja pregnant test , positive. Bila pergi klinik disahkan hamil 😀 . Kena la tunggu untuk beberapa minggu lagi 😅

alhamdulillah tahniah awakkk❤️

alhamdulillah..baru pagi tadi dapat vaksin dose 1..Setakat nie okay xad rasa pening atau ap2 cuma rasa berdenyut dekat tempat cucuk aje..

2nd dose dh selesai Mei....msa tu x tau preggy.ok je cuma rasa sakit kt lengan.baby 1st duk myusu smbl bring ats lengan yg cucuk😂🤣

sy baru dpt 1st dos td.. sy 22w..so far hnya rsa lnguh sikit je kt tmpt ccuk.. bnykkn mnum air ksong.. insyaAllah xde ppe..

saya cucuk 28/7 kemarin ..dpt pfizer bt masa skrg ok je takde effect apa2 ..alhamdulillah .dose kedua 18/8 ni ..skrg 26weeks

alhamdulillah❤️

saya baru 1st dose 2 minggu lepas..lenguh lengan 2 hari pastu ok..minggu depan 2nd dose...harap xde ape2

in shaa allah takde pape.☺️

tkde effect ape pon..tgu dose ke dua pulak 15/8 ni..semoga semuanya di permudahkan🤲😊😊

Saya dah dose pertama masa 14 week..tggu dose kedua lagi.xda apa2 effect cuma sakit lengan je 1hari.

alhamdulillah....

Dah full dua dose. Takde effect apa pun. Tangan lenguh sehari je pastu dah okay balik 😁

saya 29week 1/8 baru saya vaksin UTK 1st dos...doakan yg baik² UTK kita dan bby ye..aminn