10 Các câu trả lời

Boleh je, saya memang dari anak 1 sampai la anak 6 skrg ni semuanya checkup swasta. 2orang bersalin swasta dan 3 org bersalin gov. Skrg pregnant no6 pun akan bersalin kat gov. Nanti masa bersalin,memang dktr swasta akan bg segala detail untuk bawa ke hsptl gov. Nurse semua ok je.

xla..checkup swasta Rm100 je skrg ni. Dulu² je Rm80. kalau ambil darah lak bayar Rm250. Ambil darah ni sekali je sepanjang tempoh pregnant.

boleh jaa..sy pon check up swasta,bersalin kerajaan..sekarang dh 40hari berpantang🥰 nk cuti/halfday boss susah sikit..yg fhm ja fhm..xdak produser apa..nk beranak p ja kerajaan bawa buku pink

kalau kat eva ada pakej..sy ambil pakej yg 1600 (byr 3x) harga tu checkup sampai bersalin.

boleh je. SIL saya pun mcm ni. cuma seeloknya nanti time check up bagitau plan nak bersalin gov, supaya dia make sure lengkapkan apa yg penting untuk doktor gov check.

maaf cuma nak tanya, saya kerja swasta juga. HR saya terima kalau time slip / MC dari kerajaan, time slip memang akan diberikan kalau kita minta waktu checkup tu.

so apa yg sis nak tanya tu?

boleh je sis..anak first saya fully check up swasta. xbkak buku pink pun boleh je bersalin kerajaan. dorg terima je yg penting detail semua ada.

Boleh.Saya masa pregnant checkup kat klinik swasta.Bersalin di hospital kerajaan.Takde masalah pun.Skrg dah 23 hari berpantang.

boleh je.. nk bersalin hosp kerajaan, nanti dah rasa nk bersalin pergi la dewan bersalin hosp , takde kena booking ke apa

Boleh je janji check up lengkap.. tahun 2023 anak ke-3 full check up swasta tapi bersalin gov kat HTA..

Takkan la tak bole cuti or half sbb check up pregnancy..

kalau tak nape dia tanya sis. soalan pun, takde common sense. kje ke tak ek?? diam2 sudah

blh je yg penting buku pink tu complete details chckup.

Câu hỏi liên quan