31 Các câu trả lời

Normal sis,sy ngandung ank sulung smpai 7bulan lebih tk boleh bau ape2 n makan nasi.ank kedua okay je..skrang 11week ank ketiga still ade alahan😣

sy dah 16weeks+ pun masih morning sickness lg..😭😭 kerap loya dan muntah..ada juga alahan pd bau.. bau masakan xboleh..bau suami xboleh..huhuhu😭

Hehe i feel u .. teruskan istighfar sambil menangis , takpe teruskan menangis , jgn mkn diri dah lah.. kuat taw !!! mase preggy ni , saya benci ngn suami saye🤣 nasib faham

Normal dik.akk alahan smpai 7mth xleh makan ape just mkn tembikai n pisang goreng.lps 7mth plk buleh makan ape yg msk sndri je,nasi lemak hari2.

Sma mcm sya dlu.. Sya tk suka bau msakan tpi sya suka mkn.. Asyik lpar je.. Pkul 3 pgi pun msih mkn.. Tpi skrg selera mkn da agk kurang😢..

sama mcm sy dulu sis, huhu, mmg xmasak 3bulan.. asyik mintak mk masakan, selalu mmg tapau ja mknn luar

Normal . Sya anak 1st sebulan je kena , yg ke dua nie smpai 4 bulan morning sickness .

Sy dah 15w still masih alahan. Sekarang lagi teruk sis. Pkl 3 pagi pon muntah2

VIP Member

Normal yunk..... Biasanya morning sickness ni 2 3 bulan 1st trimester......

VIP Member

Normal.sis.. br lg..nti dh naik bln2 seterusnya... Dh ok dh nti..sbr k

Normal..saya smpai 7bln..hilang nikmat masak,makan.heheh..sementara je tu

Peh padu sampai 7bln , saya yg xbape nk morning sickness ni pn , nangis mcm ape hari2 😂 puan 7bln ek , seriau raseeee

Câu hỏi liên quan