20 Các câu trả lời

Apabila melakukan ujian kehamilan, hasil yang positif biasanya ditunjukkan oleh dua garisan pada alat ujian kehamilan. Jika anda melihat dua garisan pada ujian kehamilan, itu menandakan kehamilan. Bagaimanapun, adalah disyorkan untuk membuat pengesahan dengan pergi berjumpa doktor atau pakar kesihatan untuk mendapatkan pengesahan yang lebih tepat. Jika anda yakin bahawa hasil ujian itu positif, anda boleh bersetuju bahawa tanda yang anda alami adalah tanda kehamilan. Saya amat menggalakkan anda untuk mendapatkan nasihat perubatan yang tepat untuk memastikan kehamilan berjalan dengan lancar. https://invl.io/cll7hzz

positif tu sis,tahniah,boleh dh gi kk buka buku,rindu rsanya nk tngok double line mcm ni,🥺sya ikhtiar nk cari bby ke2🤭tpi period sllu tk teratur sya Cuba amalkn Blackmore's khas untuk period yng bermsalh,bulan lpas period sya dh Mula ok,hrap berjngkit lh lpas tngok double line ni😊

Amin😊☺️☺️

positif dah tu sis..bila LMP sis? kalau dah 5-6 week boleh la scan nak knfom kn pregnant dan tgk kedudukan kantung..semoga di permudahkan dan d beri kesihatan sis..

Alright sis.. Thank you ☺️

nampak memang macam sah pregnant tu. alhamdulillah tahniah awak. tapi kalau nak lagi confirm boleh pergi early scan dekat swasta.

awak tanya dekat reply comment saya ya? maaf awak saya tak sure bab ni takboleh nak jawab 😢

Tahniah siss.. bestnya tengok orang semua 2 line.. semoga ada rezeki saya bulan ni. Aminn

Tahniah sis. Positif tu. Semoga dipermudahkan urusan ya

tahniah sis....jaga diri elok2..semoga lancar kehamilan

Tahniah smoga dipermudahkan urusan. Amin amin amin

positive sis..tahniah🥰

eya positif itu pn tahniah

Câu hỏi liên quan