38 Các câu trả lời

Sama lah 35w.. Tapi semalam scan baby belum masuk laluan lagi, just kepala baby dah ke bawa je.. Baru nak packing baju baby ni, baju sendiri tak packing lagi.. Saya gdm on diet, hope sgt baby keluar awal lah.. Semoga kita sama dipermudahkan bersalin ya, baby n ibu sihat dan selamat yaa.. Amin2

Saya goggle ..susu low fat ok utk minum..saya minum time buat bsp..ok..gula x naik pun..susu brand goodday

Sy pon da 36w 1day...mse p beraya sabtu lepas ramai yg tegur perut dh turun... Lg satu perot sy kecik cz ank sulong tp bby sihat alhamdulillah... Brg bby n ummi dh prepared siap senang nk ambil klu terawl Dr due Semoga ibu2 semua di permudahkan oleh Allah termasuk sy... Aamiin

saya 33 weeks dh bersalin..sehari sblum bersalin baru lpas checkup baby..alhamdulillah bby skrg dh besar..sihat walafiat je..skrg preg 21 minggu..risau juga klau ttba sama mcm ank sulung sy..tp buat masa skrg mmg xde buat persediaan apa²..sbb terlalu awal

Mmg time 35 weeks ni dah kat laluan pon kepala bby .. jgn rsau InsyaAllah ckup bulan nnti tu .. Sy pon macam tu .. Skang dah 38 weeks 3 days dah belum bersalin lagi hehe

Saya 37w3d dah, ada lagi 3 hari before kena serah diri induce..doakan baby saya keluar awal, puas dah pujuk keluar tapi selesa sangat dia kat dalam tu 😂

Semoga d permudahkan ye sis

33w5d..brg bby da ready..tinggal brg sy x ready lg,ade 2,3 brg tgah tggu pos laju smpai..ank 1st bersalin 39w2d..risau bersalin awal plak sbb pregnang kli ni aktif.

Sye dah 35w5d.. Nurse ckp kepala baby dh ada kt bawah dh.. Brg semua dah packing sesiap dalam beg takot² bersalin awal.. Tapi harap² baby keluar after 37w lah..

Anak first masa 38minggu keatas dh deliver. Anak kedua ni taktahu lagi. Sekarang dh 35minggu keatas. Tapi barang bby dh prepare, barang mama dia je belom lagi.

Ank first 39w Ank second 39w+1d Ank third ni x taw skrg da 38w+1d bila2 mse je...nervouse jgk ni

VIP Member

Saya esok da 40 week. Last checkup. Still x de apa² tanda lagi. Doa kan saya semoga dipermudahkan urusan & baby x overdue

Câu hỏi liên quan