1821 Các câu trả lời

VIP Member

Semoga ibu2 hamil menjaga kesihatan dgn baik. Yg ada gula tu, tolong sgt jaga permakanan anda. N yg darah tinggi tu, tolongggg sgt2 jgn stress tau. Jgn fikir benda yg boleh kita tekanan. Kesian dkt baby tu. Sbb sy dah rasa sakitnya bila tak jaga kesihatan dgn baik.

Alhamdulillah masuk bulan ke 8, 34w. Fasa baby makin aktif dalam perut, masa tidur kadang sesak nafas & start nak lebih rajin berjalan😂

saya baru buat UPT pagi tadi. dah 2 line tapi kabur lagi. doakan saya semoga betul2 ade rezeki. kt suami pn tak share lagi pasal ni😂

Baby dah keluar, dah umur 8 bulan. tapi rindunya baby gerak-gerak dalam perut 😆. moment mengandung la yang paling seronok

Saya baru nak masuk 1bulan ...doakan baby Saya sehat Dan besar dgn baik ye 🤲🙃

sme laa dgn sy

Masih menanti hadirnya si kecil dalm rahim ni.. doakan sya kuat after 2x keguguran sepanjang hmpir 6thun perkahwinan

aslam sy nk tnya..sy ada mslh hb low..sy mkn iberet..smpy iberet dh hbis pn 1 kotak..hb sy lgi low..knpa yee

Dah 6month genap. Mentang dia genap 6bulan harini. Dia punya aktif malam semalam. Tak boleh bawak bincang.

alhamdulillah dh nk msk 8 ..semoga ank dlm kndungan kita semua dlindungi Dan slmt dlhirkn dunia ini aamiin

VIP Member

saya nak masuk 3 bulan, akhir2 ni kerap rasa mual n pusing2 kpala before ni tkda pun alahan 😭🤢🤮

Câu hỏi liên quan