11 Các câu trả lời

due 25/08 selalu nk kencing n kerap mengeras ja..sllu nk baring ja sbb badan penat Sgt 😌 bila perut mgeras tu rasa juga sakit dibawa..tambah lgi darah hb rendah bawa 10 😮‍💨 segala pinggang paha betis sllu nk buat hal bila jln sikit 😅 mahu ja bby cpt kluar 🤭

Saya 24/8 due. Cirit birit, kerap kencing, kerap mengeras, sakit bahagian bawah, sembab kaki... Plan nk balik ziarah mertua dan g bercuti dulu minggu depan bawak si Sulong mandi kolam.. Harapnya lepas mandi kolam la kalau baby nk keluar pun.. 🤭

sy 23hb 🤣 samalah asyik cirit birit je. jenuh pikir makan tak pedas juga cirit birit memanjang. belakang pinggul takyah ckp lgi dh. bdan mcm remuk tlang smua 🤣

sama due kita 29hb jugak.. sakit tak ada lagi.. cuma duk mengeras jelaa 2,3 hari ni.. sakit pedih dekat bahagian bawah

Saya due date 6.8. Tapi masih tak ada tanda apapa. Sakit sakit pun tak ada. Selesa sangat gamaknya dia dalam perut 😂

Sama due kita.. Xde tanda2 lg ni

Saya pun sma juga sis, kerap sgt. Check up kt klinik pun sempat lgi kena perut keras fuhh mmg ssh nk begerak

saya due 22/8. sekarang ni xboleh nak makan sangat. lepas makan confirm muntah. dah jadi mcm trim1 balik 🥹

sama due kita..

sy due 16.8 pon masih blm ada tanda² lg bby mengeras bila jln bahagian miss v berdenyut² kdg²

sy due 2/8 pon masih tkda tnda2 langsung sis. baby tamau kluar kot🥹

sy due date 11/8...xder rse sakit2 lg ..cume ad skali skale mngeras je..

saya due 11/8 jgk. baby asyik mengeras n berada belah kanan je. malam2 tdo sampai subuh jadi sengal2 perut. xleh betul2 lena kejap mengiring, kejap baring je. tdo pun lambat baru lena. siang baby xaktif melainkan malam2. jadi susah sikit nak dapat kira gerakan baby. siang kalau tdo baru betul2 lena. 😅🥹

TapFluencer

Kekerapan contraction tu macamana