13 Các câu trả lời

Boleh Je Sis Tapi Awal Sangat Tu.. Takut Kantung Dengan Baby Tak Nampak Lagi Nanti Sis Yang Gelisah 😊 Better Tunggu 10Weeks Keatas.. Sebab Depends Lain Orang Lain Pengalaman.. Macam Pengalaman Saya Scan 8Weeks Kantung Kosong Heartbeat Pon Tak De Lagi.. Macam² Kat Fikiran Sbb Pernah Keguguran.. But After Repeat Scan 13Weeks Alhamdulillah Nampak Baby Pon Da Mula Active Hehe 💕

Boleh je kalau nk scan...lg2 kalau 1st time pregnant...nampak tak nampak tu depends badan masing2.. mcm sy 1st pregnant scan 5 weeks nampak kantung kosong saja & detect ada fibroid...2nd pregnancy 5 weeks nampak yolk sac pulak...pd sy lebih suka scan awal utk pastikan kandungan kita sihat n bkn luar rahim...

Sis nk scan utk ap ye?? Klau bleh xpyh scan lg.. klau sis scan untuk tgok gender trlalu awal sgt.. Cuma akn nmpk kntung shj..kn mmbazir.. Bg pndpt sy dlm 19mngu ke atas bleh scan utk tgok gender.. Sllu ny klau bby boy 17mnggu ke atas bleh nmpk dh..bby girl sllu ny org ckp lmbt skit

VIP Member

Boleh je sis.. Boleh detect awal sama ade pregnant luar rahim atau normal kan.. Mmg awal utk scan,nnti nmpk kantung dulu tpi tk salah utk kita detect awal kn

masa last time saya scan, nampak kantung sahaja and masa tu baru 5 weeks. saya scan untuk confirmkan pregnancy dalam rahim.

Boleh je sis. Scan awal pon takpe, so kita boleh confirm yg kantung tu dlm rahim, bkn luar rahim 😊

kalau utk konfemkan pregnancy elok sis buat 8w ke atas..lebih clear n boleh tengok jantung baby skli🥰

awl sgt tkut x nmpk tu pnglaman sy.tngok jgk stiap org lain2 ..slalu 8w ke ats okay dah boleh scan..

boleh je pergi scan. boleh check whether pregnancy normal or luar rahim.

klu nk scan utk gender masih awl. lpskan mgu ke 20 bru nampak

Câu hỏi liên quan